Moda Model

Eflatun İç Çamaşırı Modelleri

11.09.2018
902
Eflatun İç Çamaşırı Modelleri

Eflatun İç Çamaşırı bu sene farklı kumaşlarda ve farklı modellerde karşımıza gelecek. Hanımların bu anlamda önem verdiği iç çamaşırı modelleri farklı renklerde ve modellerde karşımıza gelerek dikkatleri üzerine topluyor. Eflatun daha kibar bir renk olduğu için sabahlıklarla kullanılabilen ve geceliklerle rahatlıkla tercih edilen renklerden biridir. Farklı kumaşlardan yapılan ve aslında fantezi giyime kayan modeller de bulunmaktadır.

İç çamaşırları genellikle önemsenmeyen bir giyim tipi gibi görünebilir. İç çamaşırları yumuşak ve rahatsız etmeyen kumaşlardan olmalıdır. Pamuklu modeller her zaman için iç çamaşırı modellerinde vazgeçilmez kumaşlardandır. Hem daha sağlıklı hem de daha rahattır. Eflatun İç Çamaşırı da bu şekilde kumaşların yanında saten ya da ipek kumaşlardan yapıldığında daha kadınsı bir model olarak karşımıza gelir. Bu da daha kadınsı bir görüntü sağlar.

İç çamaşırları genellikle en rahat olunması gereken eşya grubundadır. Bu nedenle de büyük bir önem gerektiren modellerden biridir. Çünkü sağlık açısından da iç çamaşırları büyük bir önem taşımaktadır. Sıklıkla değişmesi gereken ve bu nedenle de sağlık açısından önemli bir yer kaplayan iç çamaşırları yıkama ve bakımı da önemli bir o kadar büyük önem taşmaktadır.

Eflatun modeller sadece düz renk olmayıp aynı zamanda farlı desenleri de içinde barındırır. Özelikle son dönemde dantel detaylar en sık rastlanan modellerdendir. Danteller ile birlikte kullanılan çiçek işlemeleri de oldukça göz kamaştıran süslemelerdir. Bazen de eflatun üzerine basılmış bazı çiçek, kelebek ya da gül desenleri hanımların beğenisini toplayarak hem alt hem de üst giyimde kullanıma açık hale gelmiştir. Bu şekilde modellere rastlamak ise hemen hemen her yerde rastlamak mümkündür. Kolaylıkla bulunup temin edilme özelliği sayesinde her yerden ulaşılabilir.

İç Çamaşırı Özellikleri

İç çamaşırları farklı renk ve modellerde karşımıza gelir. Bunun nedeni de farklı amaçlar ile kullanılması olarak söyleyebiliriz. Bunun içine fantezi giyimde de yer bulan iç çamaşırları hanımların dikkat ettikleri ve özen gösterdikleri modeller arasında yer alır. Bu anlamda aslında görünmediği için çok dikkat edilmeyen iç çamaşırları hanımlar için çok önemli ve seçmesi zahmetli ürünlerden biridir.

Pamuklu iç çamaşırları rengi ne olursa olsun en rahat modellerdendir. Yumuşak olduğundan cilde ve tene zarar vermeyerek rahat edilmesine yardımcı olur. Cildin nefes almasını sağlayarak özel bölgenin rahatsız olmasını engeller. Bu da enfeksiyon ve mikrobik durumları engellemeye katkı sağlayan en büyük etmenlerdendir. Eğer sentetik kumaştan yapılmış (ipek de olabilir) bir iç çamaşırı giyilmek isteniyorsa ağ kısmı mutlaka pamuklu olması gerekir. Pamuklu olmayan modeller ise bateri oluşumunu hızlandıracaktır. Çünkü cildin nefes almasını engeller.

İç çamaşırı olarak farklı kumaşlar hazırlandığı zaman bu modeller de hanımlar tarafından çok fazla ilgi görür. Bu sebeple de bu modellerde çok fazla renk seçeneği bulunur. Eflatun da bu seçenekler arasında bu dönemde en çok tercih edilen renklerden biridir. Gerek zarif ve kibar olması gerek ise çok şık modellerde kullanılması nedeni ile eflatun iç çamaşırlar, bu sezonda çok fazla tercih edilen modeller arasında yer aldı.

İç Çamaşırı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

İç çamaşırı seçiminde takım modeller de çok fazla dikkat çeker. Bu modeller daha çok daha kadınsı görünmek isteyen hanımların tercih ettiği modeller arasında yer alır. Kumaş seçimi genellikle saten ya da ipek olarak belirlenir. Ama saten ya da ipek iç çamaşırların iç kısımlarının pamuklu olması gerekmektedir.

İç çamaşırı tercihlerinde farklı modellere yer verilse de daha seksi ya da daha kadınsı olmak uğruna vücuda dar gelen modeller tercih edilmemelidir. Bu modeller vücuda sürtünme ve temastan dolayı rahatsızlık verecektir. Hatta uzmanlara göre ara sıra da olsa iç çamaşırları giymeden yatmak, geceleri bu şekilde uyumak her zaman sağlıklı bir uyku getiri. Ayrıca özel bölgenin sürekli kapalı tutulması nem sıkışmasına neden olur. Bunun sonucunda da enfeksiyonel rahatsızlıklar yaşanabilir.

İç çamaşırı seçiminde farklı modeller olsa dahi bedene göre seçim yapılmalıdır ne büyük ne de küçük olmalıdır. Tanga olarak adlandırılan külot modellerinde de eflatun rengini çok sık görmek mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.