Moda Model

Duygu Köseoğlu Kimdir?

19.08.2018
1.667
Duygu Köseoğlu Kimdir?

Duygu Köseoğlu son zamanlarda sıklıkla takip edilen youtuberlardan biri olarak karşımıza geliyor. Ancak bu Duygu Köseoğlu Kimdir? Nedir? Bunları sizler için açıklayalım. Duygu Köseoğlu 8 Şubat 1994 yılında doğmuştur ancak daha 7 yaşında iken annesi ve babası boşanmıştır. Boşanma sonrasında annesinin yanında hayatına devam etmiştir.

Duygu Köseoğlu Kimdir? Tekirdağ ilinde teyzesinin yazlığı bulunduğu için küçükken yaz tatillerini sıkça orada geçirmiştir. Deniz kenarında bir şehir olan Tekirdağ’ın farklı tatil kasabaları bulunmaktadır. Bu nedenle Duygu Köseoğlu da burada tatil yapmıştır. Lise döneminde babaannesi vefat eden Duygu Köseoğlu’nun ismini de babaannesi vermiştir. Bu nedenle bir anlamda kötü sarsılan Duygu Köseoğlu sonrasında hayatla barışmayı başarmıştır.

Bir gün annesinin de kendisine bakmakta zorlandığını belirtmesi üzerine yaşantısını babası ile sürdürmek zorunda kalmıştır. Günümüzde iyi vakit geçirmek ve eğlence dolu dakikalar geçirmek amacı ile youtube kanalında oyun yayınları yapmaktadır.

League of Legends’ın düzenlediği “LoL TV Yıldızını Arıyor” yarışması’nda zorlu elemeleri geçerek 5 finalistten biri olmayı başarmıştır. Twitch kanalında ve youtube kanalında oyun videolarının yanı sıra çekilişlerde yapıyor. Twitter ve Facebook hesabında yayın ya da saat ve çekilişler hakkında duyurusunu yapıyor. Aslında cinsiyetinden kaynaklı olarak daha çok erkeğin oynadığı oyunu oynayarak bayanların da bu oyunlarda başarılı olabileceğini gösteriyor. Bu da yeni atılımlar adına kadınlara cesaret verici olarak değerlendirilebilir.

Duygu Köseoğlu Youtuber

Korku oyunları, LoL, CS:GO , H1Z1 ve HOTS yayınları yapmaktadır. Bu nedenle bu alanda yayın yapan nadir kadın youtuberlar arasında olduğundan çok sevilmekte ve çok da izlenmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesinden çevre mühendisliği bölümünden mezun olan Duygu Köseoğlu tek çocuktur.

2014 yılından beri Twitch’de canlı yayın yapmaktadır. O sene youtube da yayına başlayan Duygu Köseoğlu oyun videoları ile her yaştan izleyici kitlesine sahip olmuştur. Farklı alanlara ilgisi vardır. League of Legends, Cs Go, Outlast, GTA V, The Witcher 3 : Wild Hunt, H1Z1, GTA5, Sims 4, Trollface Quest gibi oyunlar oynamaktadır.

Mantardan ve de deniz analarından nefret eden Duygu Köseoğlu’nun ilişkisi de bulunmaktadır. Genç youtuber ın sevgilisi Onur Turgut da kendisi yaşlarındadır. Cantuğ Özsoy gibi o da bir ara ”Aliveingames tv” de çalışmıştır. Bir dönem sevgilisinin sıkça Türkiye’nin destek oyuncularından olan HWA Ekibinden Şükrü Şentürk olduğu ile ilgili bilgiler bir çok kaynakta belirtilse de sonradan ayrıldıkları açıklanmıştır. Şu an erkek arkadaşı olarak Nur Turgut gösterilmektedir.

Fiziksel özellikleri ile dikkat çeken güzel fenomeni takipçileri başta onun yabancı olduğunu düşünüyor ama aslında bizden biri olan bir fenomen olarak değerlendirmek mümkündür. Samimi ve sempatik hareketleri ile de kısa zamanda herkese kendisini sevdirmeyi başarmıştır. oğu takipçisinin izlemekteki tek önemli noktasının yapılan araştırmalara ve anketlere göre oynarken küfür etmemesi olmuş. Bunun yanında fenomenler oyun tarzını beğendiğini de söylemiş. Bu da önemli noktalardan biri.

 Duygu Köseoğlu Boyu – Saç Rengi

1 m 70 cm olan boyu ve kumral saç rengi ile gözleri kamaştıran Duygu Köseoğlu güzelliği ve sempatikliği ile de ön planda. Çok sevilen ve beğenilen oyunların takipçileri ile de kendi takipçilerini artırmaya devam ediyor. S k sık tv kanallarına, oyun etkinliklerine, fuarlara vs. davetler alıyor.

Kendisi geçtiğimiz günlerde (12 Şubat 2018)  yeni bir projeye geçişe başlamıştır. Dream Tv müzik kanalında programa başlıyor. Aslında emeklerinin karşılığını alıyor olarak değerlendirilebilir. Şu anda İstanbul’da yaşamını sürdüren güzel youtuber eğitim hayatına yani çevre mühendisliği bölümünü okumaya devam ediyor.

Yayın yapmaya 2014 Şubat ayında başlamıştır. Ocak 2015’ten itibaren düzenli yayıncılık hayatına başlamıştır. Ağırlıklı olarak League of Legends yayını yapmaktadır. Güncel bir şekilde video paylaşımları yapıyor. Kanalının 3335.637 abonesi var. Kanalında League of Legends başta olmak üzere bilgisayar oyunları, challengelar kutu açılım videoları ve bloglar bulunmaktadır. Videolarında küfüre yer vermek istemeyen fenomen eğlence ve iyi vakit geçirmek felsefesi ile oyunların yayınlarını yapmaktadır.

Duygu Köseoğlu’nu takip etmek için Twitch: dkoseoglu Youtube: Duygu Köseoğlu Twitter: duygubie Steam: Burnia Facebook: Duygu ‘Princess’ Köseoğlu İnstagram: duygubie hesaplarını kullanabilirsiniz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.