Düğünde Giyilecek Modeller

Düğünde Giyilecek modeller arasında en beğenilen ve en çok tercih edilen hiç kuşkusuz abiye modelleridir. Dantelli Abiye Modelleri hanımların her törende ve davette kendi tarzınıza uyan ve duruma yakışan şekilde kullanılabilirler. Farklı birçok modelin arasında yer alan dantelli modeller her zaman hanımların dikkatini çeken ve tercih sırasında ilk sıralarda olan modellerdir. Hemen hemen her tür elbisenin dantelli modelini görmek mümkündür. Bu da dantelli abiyelerin en büyük avantajları arasındadır.

Düğünde Giyilecek abiye modelleri çok beğenilen parçaları içinde bulunduruyor. Uzun abiye elbise modelleri daha ağır modelleri içinde barındırır. Hanımlar bu tarz özel gün ve gecelerde çok şık ve hoş görünmek isterler. Bu nedenle uzun abiye elbise modelleri daha ağır ve şık görünmek isteyen hanımlar için biçilmiş kaftan olarak değerlendirilebilir. Uzun abiye elbiseleri daha çok boyu uzun hanımlar tarafından tercih edilir ve edilmelidir. Çünkü uzun abiyeler kısa boylu hanımlarda boylarının daha da kısa durmasına neden olabilir. Topuklu ayakkabılar ile kullanıldığı zaman orta boylu hanımlarda da hoş ve şık bir görüntü elde edilir.

Düğün Abiyeleri 2019

Yırtmaçlı olan uzun abiye modelleri en çok tercih edilen ve dikkatleri üzerine çeken modeller arasında yer alır. Yırtmaçların hit olduğu bu sezonda abiyelerde tercih edilen kimi zaman derin kimi zaman da çift taraflı olan yırtmaçlar özellikle uzun boylu hanımlar için çok şık bir tercih olur. Farklı açılardan dekolte verilen uzun abiyelerde sırt ve boyunun ön plana çıktığı dekolteler bu sezonda karşımıza gelecek. Aynı zamanda canlı ve bir o kadarda soft renklerin tezatlığı ile yeni bir trend yaratılacak.

Özel gecelerin en pratik yolu şık ve ışıltılı elbiselerdir. 2019’da payet detaylı elbiseler düğünlere girişini yaptı. Parlak elbiseler her zaman en dikkat çekici modeller arasındadır. Bu modeller de kadınlar arasında çok fazla tercih edilir. Kadınlar dikkat çekici olmayı bulundukları ortamlarda göz kamaştırmayı çok severler ve gözlerin onların üzerinde olmasından hoşlanırlar. Böyle düşünen hanımlar için payetler ve payet detayları tam da bu hanımlara uygundur.

 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ