Moda Model

Dövme Modelli Çoraplar

02.03.2018
1.178
Dövme Modelli Çoraplar

Önceleri daha çok gençler arasında moda olup artık yaş ayırt etmeden herkesin hoşuna gittiği halde yaptırmaya bir türlü cesaret edemediği dövme artık çoraplarda. Dövme yaptırmak cesaret istemektedir. Ve öyle bir desen yaptırılmalı ki sıkılmadan bir ömür boyu vücutta taşınabilsin. İnsan, fıtratı gereği belli bir zaman sonra yaptırdığı şeyi beğenmeyebiliyor veya yaptırdığı desenden sıkılabiliyor. Özellikle değişikliği seven bayanlarda yaptırdığı dövmeden sıkılma daha çoktur. Dövmenin deriden silinmesi de zor olduğundan dövme severler farklı yollar aramış ve dövme modelli çoraplar üretilmiştir.

Dövmeli Çorap Nereden Alınır?

Dövme modelli çoraplar, dövmeyi andıran modelleriyle desenli çoraplardan ayrılmaktadırlar. Bu çoraplar, sıkılırsam dövmeyi sildirmek için uğraşamam diyerek tarzında iddialı ve farklı olmak isteyen bayanlar tarafından daha sıklıkla tercih edilmektedir. Bir süre önceye kadar dövmeli çorap modellerini her yerde bulmak mümkün olmuyorken şimdilerde artık çok tercih edildiğinden yaygın olarak her mağazada bulmak mümkündür. İstediği modeli bulmak için mağazaları gezmek istemeyenler birçok online satış sitelerinde satışı yapılan çoraplardan alabilirler.

Dövmeli Çorap Çeşitleri

Sosyal medyadaki çorap giymek yerine bacaklarına çorap görünümlü dövme yaptıran bayanların çılgınlığından esinlenen İsrail merkezli çorap markası da bu tasarıma karşı dövme yaptıramayan bayanlara dövme görünümlü çorap üreterek piyasaya sürmüştür. Ten rengi çorap üzerine kadının asiliğini öne çıkaracak boydan boya desenli veya daha sade ve minimal tasarımlı desene sahip çoraplarda oldukça bol desen vardır. Ten renginin dışında pastel tonlarda farklı renkleri de bulunmaktadır. Elbise giymeyi seven bayanların denemesi tavsiye edilen dövme modelli çoraplar dövme yaptırmaya cesaret edemeyen moda severlerin hayalini gerçekleştireceğe benzemektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.