Moda Model

Dövme Modelleri

20.11.2015
21.469
Dövme Modelleri

Dövme Modelleri

Dövme modelleri; dövme yaptıracak kişiler için bir birinden farklı dövme çeşitleri icra eden dövme sanatçıları dövme yaptıracak kişiler için özel olarak ve dövme sanatçısının hazırladığı dövme modelleri hazırlayıp içinden seçim yapılabilir. Erkek dövme modelleri ve bayan dövme modelleri arasında size en uygun olanı seçmeden önce hijyenik ortamlarda iş yapan salonları tercih etmek sağlığınız açısından çok önemli olduğunu unutmayın. Her tattoo yapan kişi çok başarılı bir iş çıkartacak değildir. Yaptırmadan önce hangi şartlarda nasıl dövmeler yaptığını izleyin dövme fiyatları her sanatçının kendi kalitesine göre belirlediği ebatlardaki dövme kataloğu üzerinden dövme fiyatlarını öğrenmeniz mümkün.

Kalıcı dövme yaptırmadan önce aynı tasarımın taslağını henna tattoo olarak yani kına dövme yaptırarak bir süre olsada nasıl durduğuna karar vermeniz için yaptırırsanız seçim yapma şansınız olacaktır.

Piyasada en çok tutulan dövme çeşitleri genelde kalp ritmi, büyük dövme modelleri, küçük dövme modelleri yanı sıra bileğe dövme, kola dövme, omuza dövme yaptırmak isteyen çok olduğundan talep vardır.

Tribal dövme modelleri genelde ense dövmeleri olarak kola ve bel kısmı ile bacak kısmında yapılmakta ufak olarak el bileğine ve omuza melek dövme de yapılmakta çoğu kişi sevgisini ve çok beğendiği anlamlı yazılarıda yazı dövme modelleri olarak vücuduna işliyor.

Dövme Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.