Moda Model

Dore Ayakkabı Modelleri

23.09.2018
1.024
Dore Ayakkabı Modelleri

Dore Ayakkabı lar çok parlak ve gösterişli renkleri ile kadınların severek tercih ettikleri modeller arasında yer alır. Bu nedenle özellikle gösterişi seven hanımlar için bu modeller oldukça sevilen modeller arasında yer alır ve vazgeçilmezdir. Bu nedenle abiye elbiselerin vazgeçilmezlerinden olan modellerden biri de kesinlikle dore ayakkabılardır.

Dore altın sarısı rengi olduğu için hanımların çok sevdiği renkler arasında yer alıyor. Bu renk elbiselerle sıklıkla tercih edilen modeller arasındaki Dore Ayakkabı lar farklı kıyafetlerle de tercih edilebilir. Bunlardan bazıları da ofis şıklığı olarak nitelendirdiğimiz iş yaşamı kıyafetleridir. Hanımlar iş yaşamında da günlük hayatta da çok şık olma isterler. Şık bir görüntüye sahip olmak isteyen hanımlar kıyafetlerinden bir yeri patlatarak bunu yapabilirler.

Yine ofis şıklığı dışında günlük yaşamda da doreye sıklıkla olmasa da etekli günlerde tercih edilir. Mini siyah etekler ya da kırmızı ile bu renk modeller çok tercih edilir. Topuklu ayakkabılar yanında babetler ile de tercih edilerek kullanılır. Bu şekilde günlük yaşamda da dikkatli kombinler yaparak sade kombinleri hareketlendirmek anlamında kullanılabilir.

Dore Ayakkabı Kullanımı

Dore sevilen renklerden olmakla birlikte kombinlemesi aslında zor olan modellerdendir. Kırmızı lame ile birlikte ve dore ile birlikte kullanılan nadir renklerden biri olarak düşünülebilir. Ancak bunun dışında kombinlemsi bazen zordur ve oldukça sıkıntı çıkarabilen renkler arasındadır. Parlaklığı her zaman için rahatlık ve avantaj sağlasa da bazen çok abartı görüntülere neden olabiliyor. Özellikle de parıltılı ya da payetli abiyelerle kombinlenip üzerine üstlük bir de taşlı modelleri tercih edildiğinde görüntü kirliliğine neden olur.

Dore, sevilen bir renk olduğunda günlük yaşamda da sokak giyiminde de yer verilen modeller arasında spor ayakkabı modelleri de yer alıyor. Dar skinny Jean modelleri ile bu tarz ayakkabılar rahatlıkla kombinlenebilir. Genellikle de hanımlar tarafından bu şekilde tercih edilerek kullanılır.

Sokak modasında ve abiye şıklığında yer verilen dore hayatımızın belli alanlarına son zamanlarda sıklıkla girmeye başladı. Önümüzdeki 2019 sezonunda da görmeye devam edeceğimiz renkler arasında olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.