Moda Model

Dolgu Topuk Ayakkabı Trendi

14.08.2020
65
Dolgu Topuk Ayakkabı Trendi

Eğer sizler de benim gibi topuklu ayakkabı giymeyi sevip ince topuk giyemeyenlerdenseniz dolgu topuk ayakkabı modelleri bizler için biçilmiş kaftan. Özellikle günlük kullanımdaki rahatlığı sayesinde oldukça göz alıcı bir model olan dolgu topuk ayakkabı bakıyorsanız birbirinden farklı çeşit vardır. Bunun sebebi ise dolgu topuk ayakkabı trendi tekrar yükselişte olmasıdır. Eğer sizler de bu trende uyum sağlamak ve dolgu topuk ayakkabılarınızla çekici olmak istiyorsanız birazdan sizlere vereceğimiz ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Kendi kıyafetlerinizle çok rahat bir şekilde kombinleyebileceğiniz bu ayakkabılar hem sizi olduğunuzdan daha uzun yapacak hem de oldukça güzel gösterecektir.

Dolgu Topuk Ayakkabı Trendi

Dolgu Topuk Ayakkabı Trendi

Dolgu topuk ayakkabı trendi için uyum sağlamaya çalışacaksınız öncelikle kıyafet dolabınızda dolgu topuk ayakkabı ile kombinleyebileceğiniz günlük kıyafetlere bakmanızı öneririz. Bu bir pantolon, atlet, hırka kombini olabilir ya da uzun elbise kombini de olabilir. Hatta midi boy etek ve üstüne tişörtte oldukça güzel olacaktır. Birazdan bu kombinlere daha çok değineceğiz. Şu an önemli olan bu ayakkabı trendini en üst seviyelerde kullanmak olacaktır. Böylece haftanın her günü modaya uygun olabilirsiniz. Tabii ki dolabınızda çeşitli kıyafet olacaktır. Bu yüzden onları sırasıyla hangi kıyafetlerle kombinleyebileceğinizi, hangi takıları kullanabileceğinize karar vermek zor olabilir. Bizce bu şekilde arada kaldıysanız o zaman ikinci bir kişi çağırabilirsiniz. Anneniz, kardeşiniz ya da arkadaşınız olabilir. Önemli olan birinin karar verme sürecinde size yardım etmesidir.

Dolgu topuk ayakkabı seçerken günlük modellerde daha sık kullanacağımız için bunun farkında olarak ayakkabı seçmek önemli. Aşırı parlak ve ekstrem renkler seçmemenizi öneririz. Örneğin fuşya kombinlenmesi oldukça zor bir renk olabilir. Bu yüzden kısıtlı sayıda kıyafetlerinizle giyebilirsiniz. Ancak özellikle dolgu topuklu sandalet ayakkabı gibi bir ayakkabı istiyorsanız o zaman yaz renklerine uygun daha açık renklerde bir ayakkabı alabilirsiniz. Bu şekilde hem daha kolay kombinlemiş olursunuz hem de yaz sıcağına uygun bir renk tercihi yaparsınız. Elbette sade düz renkten oluşan bir dolgu topuk ayakkabı almak zorunda değilsiniz. Birbirinden farklı şekilde süslenmiş dolgu topuk ayakkabı modelleri mevcuttur. Galerimizi kontrol edin.

dolgu topuk

Dolgu Topuk Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Oldukça şık olan dolgu topuk ayakkabıların trend olması şaşırtmıyor. Az önce de dediğimiz gibi dolgu topuk ayakkabılar pantolonla, şortla, etek ve elbiseyle oldukça kolay kombinlenir. Diyelim ki mavi dar kot pantolonunuz var. Bu kotun üstüne beyaz ya da krem gibi açık olan bir renk askılı giyebilirsiniz. Altına ise dolgu topuk kahverengi bir ayakkabı giyebilirsiniz. Ayakkabınız kahverengi olacağı için renkleri bütün haline getirmek adına çantanızı kahverengi seçebilirsiniz. Bu şekilde daha bütün bir kombin elde edeceksiniz. Takı takacaksanız gümüş gibi çanta ve ayakkabıdan tamamen bağımsız renkler yerine daha çok altın sarısı gibi kahverengi tonlarına uygun renkler tercih edebilirsiniz.

Dolgu topuklu ayakkabı modelleri en çok elbise ve etekle giyiliyor. Özellikle midi ve uzun etekli modellerde daha çok tercih ediliyor. Örneğin midi boy beyaz bir elbiseniz var ve bu elbiseyi giydiğinizde ayakkabınızla bu kombine renk katmak istiyorsunuz. O zaman görselimizde gördüğünüz gibi mavi ve beyaz puantiyeli dolgu topuklu elbise modeli sizin isteklerinizi oldukça fazla karşılayacak. Eğer varsa koyu mavi bir kot ceketle beraber bu kombini tamamlayabilirsiniz. Hem spor hem de şık olacaksınız. Ya da kırmızı midi boy elbisenizin altına kırmızı bir dolgu topuklu ayakkabı giyebilir ve görüntünün özellikle tek renk üzerinden gitmesini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.