Doğal Bronzlaştırıcı Yağlar

0
27
dogal-bronzlastirici-yaglar
Güneş için doğal bronzlaştırıcı yağlar ve yağ tarifleri Doğal bronzlaştırıcı yağlar. Havuç yağı çikolata yağı üzüm çekirdeği yağı balmumu yağı ile bronzlaşmak

Doğal Bronzlaştırıcı Yağlar

Yaz ayın gelmesi ile stresli iş temposundan uzaklaşıp huzur içinde sahil bölgelerine ve havuzlara gidip stres atma hayalleriyle doludur. Birde ten renginin koyulaşması işin içine girince bronzlaşmak için markaların sattığı ürünlere alternatif doğal bronzlaştırıcı yağlar sizlere sunacağız. Bronzlaştırıcı yağlar için; bronzlaştırıcı yağ tarifleri hazırlanırken ek ürün kullanarak ya da kendi başına etki gösterebilen yağlar elde edilebilir.

Bronzlaştırıcı Doğal Güneş Yağları

  • Havuç yağı ile bronzlaşma
  • Çikolata yağı ile bronzlaşma
  • Bronzlaşmak için zeytinyağı ve limon
  • Üzüm çekirdeği yağı ile bronzlaşmak
  • Balmumu yağı ile bronzlaşmak
  • Zeytinyağı ile bronzlaşmak (Tek başına kullanımı tavsiye edilmiyor)

Dikkat edilmesi gereken hususlardan biri bronzlaşmak için sabah 11: 00 – 15: 00 saatleri arası güneş altında 30 dakikadan fazla durmak cilt sorunlarının oluşumu ve kullandığınız yağların cildinizi yakması gibi durumlar söz konusudur.

Not: Bu konuda yer alan bilgiler Doktor tavsiyesi yerine geçmez. Sağlık sitelerinden derlenerek hazırlanmıştır. Uygulamadan önce cilt hastalığı olanlara uygun olmayıp, alerji testi yaptırmadan uygulama yapmayınız. Doğabilecek sorunlardan site yönetimi sorumlu değildir.

Bir önceki yazımız olan Cilt Lekeleri için Soya Fasulyesi Maskesi başlıklı yazımızda Cilt Lekeleri için, Cilt lekelerini giderici ve Fasulye suyunun faydalarını hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here