Moda Model

Diz Üstü Çizme Rüzgarı

09.02.2018
893
Diz Üstü Çizme Rüzgarı

Moda dünyasında her yıl yeni trendler oluşmaktadır. Bazı dönemlerde de eski dönemlerde moda olan ürünler tekrar geri gelmektedir diz üstü çizme rüzgarı gibi. Daha önceleri sıkça kullanılan diz üstü çizmeler moda sahnelerine geri döndü. Hem iddialı hem de oldukça cool duran çizmeler bayanları çok şık ve farklı göstermektedir. Son dönemlerde cool bir görünümün temelinde diz üstü çizmeler yatıyor. Daha çok günlük hayatta rastlanılan diz üstü çizmeler özellikle sahnelerde ve özel gecelere de çok yakışmaktadır.

Diz Üstü Çizme Çeşitleri

Diz üstü çizme rüzgarı daha çok günlük hayatı etkilemiş görünüyor. Günlük hayatın kombinlerine daha iddialı ve güçlü bir duruş kazandırarak etkilemiş gözüküyor. Bu çizmelerin süet, deri, ince yüksek topuklu gibi bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle moda trendlerine süet dizüstü çizmeler daha çok göz kırpmaktadır. Süet diz üstü çizmeler gündüz jean ve pantolonlar ile kullanılabileceği gibi kısa elbise ve kalem eteklerle de ofis şıklığında kullanılabilir.

Diz üstü Çizmeler ve Mini Etekler

Basit bir görünümden kurtulmak iddialı bir görüntüye ulaşmak için diz üstü çizmeleri ünlülerin de kullandığı gibi mini eteklerle kombin etmek gerekecektir. Günlük hayatta cool görünmek için düz topuksuz diz üstü çizmeleri tercih etmek yerinde olacağı gibi basit görünmemek için de ince topukluların giyilmemesi daha doğru olacaktır. Diz üstü çizme rüzgarı etkisinde kalıp giyebilmek için özellikle bacak boyunun uzun olması gerekir ki çizme bacak boyunu kesmesin ve şık dursun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.