Moda Model

Dilan Çiçek Deniz Kimdir

11.12.2016
2.605
Dilan Çiçek Deniz Kimdir

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz 28 Şubat 1995 yılı Sivas ilinde öğretmen bir çiftin kızı olarak dünyaya gelmiştir. 1,79 cm boyunda 60 kg ağırlığındadır. Dengeli beslenme ve düzenli spor yapma alışkanlığına sahiptir. Lise hayatı boyunca şiir ve tiyatro ile ilgilenmiştir. Lise yıllarında Güneşi Annem Sanırdım isimli şiir kitabını çıkarmıştır. Ege Üniversitesi Çeşme Turizm Rehberliği Meslek Yüksekokulu’nu bitirmiştir. Aynı zamanda da İstanbul Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde öğrenim görmeye devam etmektedir.

Türkiye Dilan Çiçek Deniz 2014 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışması ile yakından tanımaya başlamıştır. Güzelliği ve düzgün fiziği ile Miss Turkey ikinci güzeli olmayı başarmıştır. Güzelliğini aldığı ödül ile taçlandırmıştır. Bu yarışma sonrasında modellik ve oyunculuk yaparak kariyerinde ilerlemeye başlamıştır. Güzel model aynı zamanda Miss Universe (Kâinat Güzeli) yarışması ülkemizi temsil etmiştir.


Dilan çiçek deniz instagram
 ve Dilan çiçek deniz twitter profilini düzenli olarak güncellemektedir. Dilan çiçek deniz sevgilisi Okan can yantır şu aralar ne durumda bilinmez ama mutlulukları yüzlerine yansıyor. dilan çiçek deniz vikipedi

Dilan Çiçek Deniz’in Rol Aldığı Yapımlar

Dilan Çiçek Deniz modelliğin yanı sıra oyunculuk da yapmaya başlamıştır. Güzellik yarışması sonrasında kısa sürede dikkatleri üzerine çeken güzel model dilan çiçek deniz oynadığı diziler Star TV’de seyirciye sunulan Kaderimin Yazıldığı Gün adlı diziden teklif almış ve yardımcı karakterlerden biri olmuştur.2014 yılında vizyona giren Balayı adlı filmde yardımcı oyuncu olarak rol almıştır. Star TV ekranında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı kısa soluklu bir dizide başroldeki oyunculardan biri olan Ebru karakterini oynamıştır. Kanal D ekranında yayınlanan Güneş’in Kızları adlı diziye yardımcı karakter olarak sonradan dâhil olmuştur. Şimdilerde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı isimli dizide başrol karakterlerinden biri olan Su karakterini canlandırmaktadır. Güzel yıldız kısa sürede pek çok dizide aranan isim olmuş ve geleceğin oyuncuları arasında sıklıkla karşılaşacağımız isimlerden biri olacağını tahmin ediyoruz. Şu anki sinema filminde gözüken oyuncu balayı dilan çiçek deniz balayı filminde oynamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.