Moda Model

Desenli Tunik Modelleri

05.06.2018
845
Desenli Tunik Modelleri

Tunikler hem tesettür hem de tesettürlü olmayan hanımlar için çok fazla tercih edilen parçalardan biridir. Bu sebeple de birçok kıyafet ile kombinlenmesi de mümkündür. Bu yaz rahatlığı ön planda tutan ve bahar renkleriyle insanların içini açacak tunik modelleri sıkça karşılaşılacak modellerden olacak. Oldukça uygun fiyatlarla ulaşılabilecek konumda olan bu renkli ve yazlık tunikler hanımların da beğenisini kazanacak. Desenli Tunik Modelleri hem renkleri hem de modelleri ile birçok adının beğenisini kazanmaktadır. Desenli tunikler kombinlenmesi ve kullanımı rahat olan parçalar olduğu için sıkça tercih edilebilirler.

Desenli Tunik Modelleri rahatlığı ön plana çıkaran modelleri içinde barındırıyor. Bu sene daha esnek kumaşlar kullanılarak rahatlığı ön plana çıkarmak amacı ile yeni modeller tasarlanıyor. Rahatlık ön planda olunca hanımlar daha çok terci ederek liste sıralamalarında bu tarz modelleri de üstlere taşımış oluyorlar. Rahat tunikler aynı zamanda ince kumaşlardan olduğu için yine kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Daha çok çiçek desenlerinin hakim olduğu desenli tuniklerde aynı zamanda asimetrik desenlere de rastlamak mümkündür.

Desenli Tunikler 2018 Modası

Desenli tunikler kombinlenirken gidilecek ortama veya mekana göre kombinlemek en doğru tercih olacaktır. Yapısında pamuk, keten oranı yüksek olan ürünlerin tercih edilmesi terleme ve içinde rahat hareket etme açısından önemlidir. Bu nedenle yaz için özellikle kumaş seçimi çok önemli bir yer tutar. Bunun yanında esneme payı olan likralı ürünler hareket imkanını artıracak ve çalışma ortamı açısından daha uygun olacaktır. Bu tarz kumaşlara sahip tunikler ofis ve iş ortamı dışında günlük sokak yaşamında da kolaylıkla ve rahatlıkla kullanılabilir.

Desenli tuniklerde renk seçimi de oldukça önem taşır. Desenli tuniklerde dikkat edilmesi gereken yer arka plan rengidir. Renk seçimlerinde koyu ve açık zıtlaşması dışında gün ışığı renkleri ve gün ışığı tonlarında kombinler yapıldığında doğru görüntüyü ve istenen şıklığı yakalamak çok daha kolay olacaktır. Tesettürlü hanımlar için renkli eşarplar ve düz renk olup canlı renklere sahip eşarplarla tunikleri kombinlemek çok şık bir görüntü sağlayacaktır.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.