Moda Model

Dantelli Nişanlık Modelleri 2020

31.12.2018
366
Dantelli Nişanlık Modelleri 2020

Dantelli Nişanlık Modelleri hanımların her törende ve davette (modele göre) kullanılabilirler. Özellikle de siyah ve beyaz gibi asilliği, şıklığı ve sadeliği simgeleyen iki özel renk ile uyumlandığında adeta göz kamaştıran bu detay diğer renklerle de uyum yakalamakta hiç zorlanmıyor. Her zaman elbiselerin tamamı dantelden olacak diye bir kural olmadığı aşikardır. Bu nedenle belli bölgelerde dantel detaylarına yer verilerek daha sade ve mütevazı modeller tercih edilebilir.

Krem Dantelli Nişanlık Modelleri hem zarif hem de kibar duran modellerdendir. Bu elbiseleri kombinlemek de aslında kolay olur. Tek renk olarak tercih edildikleri için zarif bir görüntü isteniyorsa yine krem tonlarında ya da pastel tonlarda stilettolar ile veya tek bant burnu açık topuklu ayakkabılarla kolaylıkla tamamlanabilirler. Elbiseler zaten dantelli olduğu için çok fazla aksesuar kullanılması doğru olmaz. Dikkat çekici renklerde takılar veya fular tarzı detaylara krem rengi dantelli abiye elbiselerle çok fazla tercih edilmemelidir.

Dantelli nişanlık seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Örneğin dantelli abiyeleri nişan töreninde tercih edecekseniz, kesinlikle renk seçimi beyaz olmamalıdır. Beyaz modeller gelinliklerde zaten yer alacak. Bu nedenle canlı renkler olmasa da soft renklerin seçimi daha iyi olacaktır.

Nişan için Abiye Modelleri 2020

Hanımların severek kullandığı ayakkabı türlerinden olan stilettolar hemen hemen her şey ile sağladığı uyumu dantelli abiyelerle de sağlamak mümkündür. Genellikle zarif ve şık bir ayakkabı tercih edileceği için rugan modeller tercih edilebilir. Parlak modeller dantelin matlığını bastırarak daha şık ve zarif bir görüntü oluşturur.

Tesettür nişanlıklar bu sene farklı modelleri içinde barındırıyor. Bu nedenle artık tesettür nişanlıklarda yükselme söz konusu. Örneğin balık modellerin tesettür nişanlıklar için uyarlanması oldukça beğenildi ve tutuldu. Bel kısmından gelen modeller bileğe doğru giderek a kesim şekline gelir. Kabarık etekli modellerde eski sezonda çok fazla dantele ve ışıltıya yer verilirken bu önümüzdeki 2020 sezonunda bu yoğunluk olmayacak. Daha sade modellere yer verilecek. Danteller ve parıltı detayları daha çok eteklerin uç kısımlarında yer alır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.