Moda Model

Cilt Lekeleri için Soya Fasulyesi Maskesi

13.07.2016
2.376
Cilt Lekeleri için Soya Fasulyesi Maskesi

Cilt Lekeleri için Soya Fasulyesi Maskesi

Cilt Lekeleri için –  soya fasulyesi maskesiYaşlılık lekeleri için soya fasulyesi kürü en etkili formüller arasında yer almaktadır. Güneş ışınlarının sonucunda oluşan lekeler ve çizgiler hem de yaşlılık sürecinde oluşan lekeler için bitkisel tedavi yollarından önereceğimiz yöntem soya fasulyesi maskesi ile yaşlılık lekeleri, gibi faktörlerde cilt lekelerini giderici özelliği ile kesin bir şekilde yok etmektedir.

Soya maskesi her evde kolaylıkla yapılabilir malzemelerden oluşur.

Soya Kürü

  • Soya Fasulyesi (1 Kâse)
  • İçme Suyu (2 Su Bardağı)
  • Göz Pamuğu

Satın alınan içme suyundan iki su bardağı kısık ateşte kaynamaya yakın içerisine bir kâse soya fasulyesi koyularak 15 dakika kısık ateşte bekletilerek suya kırmızı rengini salıncaya kadar ateşte bekletilir eksilen su üzerine az miktar su ilave edilebilir. Hazır hale gelen fasulye suyunun faydalarını görmeye göz pamuğu kullanarak güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri olmak üzere kırışıklık başlangıcı olanlar, yara sonrası oluşan izler üzerinde masaj yaparak gezdirilir. Gün içinde kullanmak isteyenler için fısfıs sprey şişelerin içinde barındırarak gün içinde 2-3 saat arayla uygulanmalıdır. Önerilen uygulama süresi haftada 3-4 gün olmak üzere ortalama 1,5-2 ay devam edilmelidir.

Not: Bu konuda yer alan bilgiler Doktor tavsiyesi yerine geçmez. Sağlık sitelerinden derlenerek hazırlanmıştır. Uygulamadan önce cilt hastalığı olanlara uygun olmayıp, alerji testi yaptırmadan uygulama yapmayınız. Doğabilecek sorunlardan site yönetimi sorumlu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.