Moda Model

Çiçekli Tunik Modelleri

17.07.2018
1.019
Çiçekli Tunik Modelleri

Yaz mevsimine girildiği için daha çok canlı renkler içeren tunikler bu sezon ön planda olacak. Tunikler her mevsimde ve her sezonda kullanılan ve aynı zamanda kurtarıcı bir giysidir. Bu nedenle çok tercih edilir. Aynı zamanda hem kapalı bayanların hem de kapalı olmayan bayanların kullandığı bir giysidir. Çiçekli Tunik Modelleri yaz mevsiminde de çok kullanışlı olacaktır. Yazın ince, kışın ise kalın kumaşlardan üretilen modeller tercih edilmelidir. Aksi durumda terleme ve nemi emmemeden kaynaklanan rahatsız edici durumlar oluşabilir. Tunikler günlük sokak yaşamında kullanılabileceği gibi gece davetlerinde de tamamlayıcı kombin ve renkler kullanılabilir.

Çiçekli Tunik Modelleri her mevsimde ve her sezonda kullanılan ve aynı zamanda kurtarıcı bir giysidir. Bu nedenle çok tercih edilir. Aynı zamanda hem kapalı bayanların hem de kapalı olmayan bayanların kullandığı bir giysidir. Bu sene tuniklerde ekose, kaz ayağı, geometrik desen, geometrik kesim, nakışlı desenler çok moda olduğu gibi, pudra, petrol, mint yeşili, saks, vizon, somon ve buz mavisi gibi renkler oldukça ön planda. Bu nedenle tercihlerinizi daha çok bu renklerden ve desenlerden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler tesettür giyimde de sıkça kullanılır. Pek çok parçayla birlikte kombin edilebilen tesettür tunik genel olarak; kanvas pantolon, kot pantolon veya kumaş pantolon ile tercih edilmektedir. 2018 Tunik Modelleri nde kış olmasına rağmen siyah veya lacivert gibi iç karartan renkler bulunmamaktadır. Bu nedenle tuniklerin kesim şekli ve renkleri ön planda tutulmuştur. Bu seneki modellerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de tuniklerin bedene göre biraz daha bol tasarlanmış olmasıdır. Bu kesim şekli tesettürlü bayanların en önemli tercihlerindendir. Düz kesimlerin moda olduğu sezonda asimetrik kesimlere ve küçük detayların olduğu tunik modelleri de yer almaktadır.

Çiçekli Tunikler bu mevsimin en sevilen modellerindendir. Hem kapalı hem de baş örtü kullanmayan hanımlar tarafından sıkça kullanılır. Severek kullanılan ve her zaman her ortama uyum sağlayan bir model olduğu için hem genç hem orta yaş hanımların tercihidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.