Moda Model

Çiçek Desenli Kadın Gömlek Modelleri

10.08.2020
63
Çiçek Desenli Kadın Gömlek Modelleri

Özellikle yaz aylarında doğaya vurgu yapan kıyafetlerin artmasıyla çiçek desenli gömleklere talep oldukça yükseldi. Her yerde giyebileceğiniz bu gömlekleri kombinlemek de oldukça kolay. Tam bir hayat kurtarıcı kıyafet olsalar da çiçek desenli kadın gömlek modelleri bakarken kendiniz için doğru gömleği seçmeniz önemli olacaktır. Her ne kadar genelde kolay kombinlenseler de bazıları biraz daha özel bir ilgi görmeyi hak ediyor. Yaz aylarında olduğumuz için gömleklerin kesim şekli olarak slim fit yerine yarasa kol gibi daha farklı ve bol olan modellere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde hem gömlek vücudunuza yapışmadığı için rahat edersiniz hem de rüzgâr estiğinde rahat kumaşı sayesinde oldukça serinleyeceksinizdir.

çiçek desenli kadın gömlek modelleri

Çiçek Desenli Kadın Gömlek Modelleri

Her mevsim giyebileceğiniz çiçek desenli kadın gömlek modelleri arasından kendinize uygun olanı seçecekseniz o zaman önce hangi mevsimde giymek istediğinizi kararlaştırmak önemli. Bazı gömleklerin kumaşı daha kalın olduğu için yaz dönemi giyilmeye uygun değildir. Yaz için uygun olan çiçek desenli kadın gömlekler ise ince olduklarından kış aylarında giyerseniz sizi üşütebilirler. Ancak yaz gömleklerinin belki şöyle bir avantajı olabilir. Kışın giymek isterseniz yapmanız gereken tek şey içine uzun ve kalın bir şey giymek olacaktır. Böylece hem üşümemiş olursunuz hem de gömleği giymiş olursunuz. Kalın çiçek desenli gömleklerin kullanım alanı bu kadar genel değildir. Ancak özellikle bahar aylarında bir soğuk bir sıcak havalar yaşıyoruz. Eğer dışarı çıkacaksanız ve hava sıcak olsa da sonradan soğuyacağını düşünüyorsanız o zaman kısa kol tişörtün üstüne kalın gömleği ceket gibi kullanmak için alabilirsiniz.

Hangi mevsimde giyeceğinize karar verdikten sonra ise diğer bir önemli konu ise ne kadar fazla kombinlemek istiyorsunuz olacaktır. Bildiğiniz gibi bazı renkler diğerlerine göre daha kolay kombinlenir. Gömleğinizin üstünde farklı farklı renklerde çiçek deseni olsa bile bu çiçekler ona genellikle güzel bir hava katacak küçük çiçeklerdir. Bu yüzden arka plan rengi oldukça önemlidir. Tabii ki büyük çiçekli gömlek modellerinde çiçeklerin rengi çok daha önemlidir. En kolay kombinlenen renkler doğal olarak siyah ve beyazdır ancak eğer dolabınızda mavi kot pantolonlarınız ya da beyaz düz elbiseleriniz varsa çiçekli gömleklerinizi onlarla kombinleyerek rahatça giyebilirsiniz.

Çiçek Desenli Kadın Gömlek Modelleri

Çiçek Desenli Kadın Gömlekleri Nasıl Kombinlenir?

Aslında bu oldukça kolaydır. Şık olmalarının yanında oldukça günlük modeller olduklarından kullanması oldukça rahattır. Görsellerimizde gördüğünüz gibi pantolonla kombinleyebilirsiniz. Yaz aylarındaysanız şort ve kapri gibi farklı pantolonlar da kullanabilirsiniz. Gömleği giyerken dışınızda koymak yerine içinize almanızı tavsiye ederiz. Örneğin beyaz arka planının üstünde kırmızı çiçekleri olan bir gömleğiniz var. Yaz kombini olduğu için şort giydiğinizi varsayalım. Mavi kot şortunuzun içine bu çiçekli gömleğinizi sokarsınız ve bir tane de kahverengi kemer takarsınız. Ayağınıza kahverengi bir sandalet giydiğinizde hazırsınız.

Bunların haricinde eğer gömlek olarak giymek istemiyorsanız yaz kombinlerinde özellikle elbise üstüne giymenizi tavsiye ederiz. Sıfır kol, bisiklet yaka ve elbisenizin sağ ve sol kısmından kalın kırmızı bir şerit indiğini varsayalım. Bu modelin üstüne siyah çiçek desenli bir gömlek modeli giyebilirsiniz. Gömleğinizi iliklemek yerine uçlarını birbirine bağlasanız yeterli olacaktır. Bu şekilde de oldukça güzel görüneceksinizdir. Bu modeller çiçek desenli olduklarından dolayı yeşil gibi farklı renklerdeki pantolonları denemeniz kolaylaşacaktır. Özellikle pantolonlarınızı ya da şortlarınızı giyerken kemer kullanmanızı tavsiye ederiz. Gömlek olarak giymek yerine eğer bir kıyafetin üstüne tamamlayıcı olarak giyecekseniz o kıyafetinizin sade renklerde olmasını size tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.