Moda Model

Çiçek Desenli Abiyeler

27.06.2018
683
Çiçek Desenli Abiyeler

Düğün, nişan, davet, balo, mezuniyet ve daha bir çok yerde genellikle abiye elbiseler tercih edilir. Hem şık hem zarif hem de kendinize uygun abiye elbiseyi bulmak her zaman pek de kolay değildir. 2018 abiye elbise modelleri bu seneki abiye tarzınızı belirlemenizde sizlere yardımcı olabilir. Bunlar arasında en dikkat çeken modellerden olan Çiçek Desenli Abiyeler dir. Özellikle yaz mevsiminde çok sık tercih edilen ve çiçek detayları ile zarif bir görünüm elde etmek isteyen kadınların imdadına bu modeller yetişir.

Çiçek Desenli Abiyeler de de diğer abiyelerde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kendinizi rahat hissetmeniz ve bunun yanında tabi ki güzel ve şık görünüyor olmanız. Çiçek Desenli Abiyeler de omuzları açık elbiseler dikkat çekiyor. Aynı zamanda tek omuz üzerinde hafif güpür detayları bulunan elbiseler de oldukça ön planda. Bunun yanında straplez olup canlı renklerde olan ve yazın canlılığını yansıtan elbise modelleri de sık sık tercih edilen modellerden olacak. Kırmızı, mavi, yeşil ve özellikle de sarı tonlarındaki elbiseler üzerine çiçek ve gül detaylı modeller dikkat çekenler arasında yer alacak.

Çiçekli Elbise ve Abiye Modası

Çiçekli elbiselerde yer alan modeller genellikle benzer olsa da kullanılan renkler anlamında farklılık ve elbise modellerindeki çeşitlilik nedeni ile inanılmaz farklı ve güzel görüntülere sebebiyet vermektedir. Bu nedenle hanımlar çiçekli elbise ve abiyeleri daima tercih ederler. Çiçek modelleri kış mevsiminde de abiyelerde sık rastlanan modellerdendir.

Tüm bu alışılmış elbiseler dışında pantolon abiyeler de dikkat çeken parçalardandır. Bu modeller tulum olarak da karşımıza gelirken saten ve ipek kumaşlar üzerinde çiçek işleme ya da çiçek güpür olarak da tercih edilir. Çiçek desenleri sadece elbiselerde ve abiyelerde değil günlük yaşantıdaki her kıyafette rahatlıkla tercih edilip kullanılabilir.

Yaz döneminde tercih edilen efil efil şifon ve tül detaylı çiçek desenli abiye elbiseler hem uzun hem de mini modelleri ile dikkat çekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.