Cappuccino Rengi Mutfak Dekorasyonu

Mutfak bir kadının olmazsa olmazı. Bir çok kadının harikalar yarattığı evin o müthiş köşesi. Son zamanlarda görülen Mutfak dekorasyonları arasındaki en trend renk Cappuccino rengi mutfaklar mutfak alanının zarif görünmesinde en büyük etken diyebiliriz. Farklı tonlamalar ile güzel bir alan yaratabileceğiniz mutfakta kapiçino renginin farklı tonları ile bunu çok iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cappuccino Rengi Mutfak Dekorasyonu nun trend olduğu bu dönemde size farklı eller tarafından tasarlanmış dekorasyon örneklerini sunacağız. Kahvenin bir tonu olan Cappuccino Rengi mutfaklar için galerimizde bulunan fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Cappuccino Rengi Mutfak Dekorları

Şimdi size hem Cappuccino rengi ile hangi renklerin yakışacağını anlatalım, hemde dekorasyonunuz için size fikirler verelim;

Kapiçino Cappuccino Rengi Mutfak Dekorasyonu Püf Noktalar

Aslında krem ve sütlü kahve rengine benzeyen Cappuccino Rengi bir çok farklı markada farklı olarak sunulmakta. Renk tonajlarında değişiklik yapan markalardan seçmek size kalmış. Ancak bunu seçerken kombin yapacağınız diğer seçeneklerin zıtları olmasına dikkat edin. Örnek olarak açık bir cappuccino rengi seçerseniz kombinleyeceğiniz diğer rengin koyusunu seçmelisiniz, veya tam tersi.

Gri ve Bej. Cappuccino renginin en çok uyacağı renk kombini gri ve bejdir. Mutfağınıza seçeceğiniz aksesuarları bu renklerden seçerseniz bütünleşmiş bir mutfak ile karşı karşıya olursunuz.

Mutfakda patlatmak istediğiniz bir bölüm mü var bu bölüm için size mutlaka koyu yeşil veya turuncu rengini öneririz. Tamamen zıt tavır ile o bölüme dikkat çekmeyi sağlayabilirsiniz. Mutfağınızı şık göstermede en büyük etkiyi sağlayacak olan Cappuccino Rengi ile harmanlayacağınız renkler çok cırtlak renkler olmamalıdır. Eğer öyle bir seçim yapacaksanız da o dekoru tek bırakmamanız gerektiğini belirtelim.

2019 Kapiçino Rengi Mutfak Dekorasyonu

Örnek olarak seçtiğiniz açık Cappuccino Rengi mutfak tasarımında siyah ile onu harmanlayarak cool ve zengin bir görünüm sağlayabilirsiniz. Veya bunun tam tersi koyu bir Cappuccino Rengi Mutfak tasarımına gri veya bej rengi aksesuarlar.

Bir çok renk ile uyum sağlamayı başaran bu renk ayrıca temiz görünümü ile size mutfakta keyifli dakikalara zerk edecektir.

Aşağıda bulunan galerimiz ile sizde mutfağınıza kullanacağınız Kapiçino Mutfak için fikir alabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ