Moda Model

Büyük Beden İş Kadını Kombinleri

26.10.2018
1.034
Büyük Beden İş Kadını Kombinleri

Büyük Beden Kombinleri genellikle çok fazla seçeneği bulunmamasından dolayı hanımlar tarafından çok yargılanır. Ancak bu yanlış bir yargıdır. Yani kısaca ön yargılı olmaktır. Bu sezonda 2019 kreasyonunda iş kombinlerini tamamlamak için çok seçenek olacak. Bunun yanında abiye modeller de iş kombinlerinde yer alacak. Aynı zamanda yine tunik modası da iş hayatında rahat olmayı seven hanımlar için yer alacak. Tunik hem kapalı hem açık hanımlara hitap eden bir kıyafet türü olduğu için sıkça tercih edilir.

Büyük Beden Kombinleri iş hayatında daha çok resmi kıyafetleri içinde barındırmaktadır. Bu nedenle takım modellerin yanında yine iki parça kıyafetler çok fazla tercih edilir. Pantolon ve bluz şeklindeki kombinler hem daha rahat hem de şık görünmeye olanak sağlar. Altına giyilecek ayakkabılarda ise topuklu ayakkabı modelleri çok fazla kullanılır.

Stiletto modeller bildiğiniz gibi hayatımızda birçok alanda tercih edilen topuklu ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Yine kombinlerin tamamlayıcısı olan modellerden biri de stilettolardır. Stiletto modelleri dışında düz ayakkabı seçen hanımlar için babet modelleri çok fazla çeşit ve renk içerdiği için babetleri de tercih edebilirler.

Büyük beden tercih eden hanımlar elbise modellerini de iş hayatları için tercih edebilirler. Bu sayede özellikle sıcak aylarda bahar ve yaz döneminde çok rahat edecekleri gibi şık bir görüntü de yakalarlar. Bu elbise modelleri günlük tercihten biraz uzak olmalıdır.

Abiyeye daha yakın tarzlarda elbiseler tercih edilirse daha şık ve ofis hayatına uygun olacaktır. Yine topuklu ayakkabı ya da babetlerle bu elbiseler tamamlanabilirler. Bazı aksesuarla yumuşatılabilir, keskin olması isteniyorsa da bu durum makyaj tonları ile sağlanabilir.

Büyük Beden Kombinleri

Büyük beden tunik modelleri birçok formda karşımıza çıkar. Bu nedenle kombinlenmesi de bir o kadar kolay ve rahattır. Birbirinden farklı ve bol seçenekleri ile hanımların beğenisine hazır durumda. Büyük beden tunikleri diz boyunda ya da dizin hemen altında olan tunik modelleridir. Dar paça pantolon ya da geniş paçalı pantolonlar ile rahat bir şekilde kombin yapılabilme imkânı sunan modellerdendir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.