Moda Model

Büyük Beden Abiye Modelleri

15.07.2018
1.037
Büyük Beden Abiye Modelleri

Mağazalarda ve bazı butiklerde belli bir algıya göre hazırlanmış abiye modelleri görülür. Vitrinlere konulmuş mankenler de tabi bu algıya göre neredeyse 0 beden olan elbiselerle giydirilmiş şekilde karşımıza gelir. Büyük Beden Abiye Modelleri bu algıyı yıkmak için bu sene farklı ve birbirinden güzel modellerle hanımların karşısına çıkıyor. Farklı kesim ve geniş renk yelpazesiyle tek düzelikten çıkan modeller her kadının zevkine hitap ediyor. Yaz mevsiminin hareketliliğine uygun pırıltılı ve ışıltılı modeller, yine yazın hareketliliğine uyum sağlayan canlı renkler Büyük Beden Abiye Modelleri ile buluşuyor.

Büyük Beden Abiye Modelleri son zamanlarda ihtiyaç olarak ortaya çıkmaya başladı. Bu nedenle kısa süre içinde tasarımcıların yoğunlaştığı alanlardan biri haline geldi. Bu yoğunlaşma beraberinde yeni modelleri, yeni renkleri, yeni desenleri getirdi. Büyük beden abiyelerin diğer elbiselere göre büyük olması onların daha az model barındıracağı anlamına gelmez. Büyük beden abiyelerde diğer elbiselerde olan her özelliği bulmak mümkündür. Büyük beden abiyelerde kilolarını saklamak isteyen hanımlar için straplez modeller yerine daha çok askılı modeller tavsiye edilmektedir.

Büyük Beden Abiye Seçiminde Püf Noktalar

Kiloları olan bayanların elbise bulmak konusunda zorlandıkları aşikar bir sorundur. Abiye modelleri tek parça ya da iki parçalı modeller olarak karşımıza gelecektir. Büyük beden abiye tercihlerinde zayıf görünmek adına koyu renklere sıkışıp kalmamakta fayda vardır. Yere uzanan modeller boyu uzun göstereceği için aynı zamanda da zayıf gösterme etkisine sahiptir. Zarif görünüm elde etmek için uzun elbise tercih etmekte fayda var. Vitrinde bakıp denemeden almamak gerekir. Bu tüm abiye elbise modelleri için geçerlidir. Beğenilmeyen bir modeli de önyargılı davranıp denemeden reddetmemekte fayda vardır. Üste denendiği takdirde farklı bir görüntü yaratıp güzel bir his uyandırabilir. Bu anlamda denemek önemlidir.

Göğüs bölgesini küçük göstermek adına sıfır yaka, kolsuz model tercih edilebilir. Karın ve basen bölgesini zayıf göstermek için ise belden itibaren genişleyen bir model tercih edilebilir. bu şekilde tercihler yapıldığında siyah ya da koyu renk tercih etmek zorunda kalınmaz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.