Moda Model

Burcu Esmersoy Saç Rengi

Burcu Esmersoy Saç Rengi

Güzelliği ve doğallığıyla dikkatleri üzerine çeken Burcu Esmersoy hayatımıza 1997 yılında Japonya’da düzenlenen Miss International yarışmasında Dostluk Güzeli unvanıyla seçilmesiyle girdi. Genç kesimin büyük bir ilgiyle takip ettiği Esmersoy pek çok kişinin sevgisini kazanmış durumda. Bir süre çocuk programları sunan ünlü manken Diyolog Spikerlik ve Sunuculuk bölümünden derece ile mezun olmuştur. 2000 ile 2005 yılları arasında televizyonlarda dış haber editörü, spor spikeri ve muhabir olarak görev almıştır. Güzelliğinin yanı sıra saçları ile de ilgi çekmeyi başardı. Burcu Esmersoy Saç Rengi uzun yıllar boyunca çok değişikliğe uğramadı.

Burcu Esmersoy Açık Renk Saç

Saçlarına ufak değişiklikler yaptıran ünlü spiker genellikle sarı tonlarını tercih ediyor. Doğal saç rengi koyu kahverengi olan spiker uzun zamandan beri doğal saç rengini kullanmamıştır. Açık sarı tonlarını daha çok tercih ediyor. Civciv sarısı, bal rengi, küllü sarı gibi saç renklerini kullandığını söyleyebiliriz. Siz de evde kolaylıkla bu saç rengini yakalayabilirsiniz ya da kuaförünüzden yardım alabilirsiniz. Hazır boyaların çoğunda Esmersoy’un saç rengine yakın olan tonlar bulunuyor.

Burcu Esmersoy 2018

Burcu Esmersoy Saç Rengi

Burcu Esmersoy saç rengi yakalamak için 9.1 açık küllü sarı boyayı kullanabilirsiniz. 10.00 doğal platin boya ile de röfle yaptırarak aynı saç rengine kavuşabilirsiniz. Esmersoy, genellikle saçlarını fazla uzatmadan kısa ya da orta boy olarak kullanmayı tercih ediyor. Kendisinin en çok kullandığı saç modeli ise dalgalı fön. Kalın telli saçlara sahip olduğu için saçlarının çok kolay şekil aldığını söyleyen sunucu fönü saçının ortasından başlatıyormuş. Fön çekildikten sonra saçını hangi yöne atmak isterse o yöne doğru şekil veriyormuş.

Burcu Esmersoy Dalgali Sac Modelleri

 

Dalgalı fön pek çok bayana yakışıyor. Doğal bir görünüm sağlayan bu saç modeli çok uğraşılmamış havası veriyor. Ünlü sunucunun sık kullandığı bir diğer saç modeli ise at kuyruğu. Kalın telli saça sahip olduğu için saçları kolay hacimlenebiliyor. Bu sayede fazla uğraşmadan güzel bir at kuyruğu elde etmiş oluyor. Eğer saçlarınız kalın telliyse Burcu Esmersoy’un uyguladığı bu taktikleri uygulayıp onun kadar güzel görünebilirsiniz. Ünlü sunucunun saçının sırrı kesinlikle doğru çekilmiş bir fön.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.