Moda Model

Burçlara Göre Makyaj Önerisi

31.10.2017
813
Burçlara Göre Makyaj Önerisi

BURÇLARA GÖRE MAKYAJ ÖNERİSİ

Burçların etkisi yıllar gittikçe artıyor. Artık günlük hayatımızı da şekillendiren burçları kadınlar için önemli olan makyaj ile birleştirelim.  Her bir burcun kendine has özellikleri olduğu gibi her burcun yapması gereken makyajda farklı olmalı. Size ait olan makyajı yaparsanız güzelliğinizi tamamlanmış olacak ve gözleri üzerinize çekeceksiniz.  Bulundukları gruplara ait olan burçların kendilerine özel yapabilecekleri makyajlar çeşitlerini araştırdık. Şimdi hep birlikte burçlarınıza göre nasıl makyaj yapmalısınız bir göz atalım.

TOPRAK GRUBU BURÇLARI İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ:

Toprak grubunda olan Boğa, Başak ve Oğlak burçlarına bir göz atalım. Toprak grubu burçları hayatlarının her alanında doğallık ve sadelikten yanadır. Makyaj tercihleri genellikle kahverengi ve yeşil tonlarında olmalıdır. Dikkat çekici renkler kullanmadan da güzelliği yakalayan bu burçlar, göz makyajını yeşil tonlarında bir far ve koyu kahverengi bir eyeliner ile yapabilir, allık ve ruj seçimlerinde ise şeftali tonlarını tercih ederek doğal güzelliğinizi öne çıkarabilirsiniz.

SU GRUBU BURÇLARI İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ:

Su grubu oldukça duygusal, hisleri güçlü ve nazik olan Yengeç, Akrep ve Balık burcundan oluşuyor. Bu burçlar dengesizlikleriyle de tanınır. Hem sadeliği tercih ederken hem de aynı anda cesur olmayı isterler. Renk tercihlerinde ise su grubunda olmaları sebebiyle mavi, yeşil tonlarını sıkça kullanırlar. Makyaj renklerin de kullanmaları gereken renkler yine mavi, yeşil ve pembe tonlarıdır. Mavi tonlarda far kullanarak koyu bir eyeliner ile gözlerinin güzelliklerini öne çıkarabilirler. Aynı zamanda açık pembe allık kullanmaları onlara doğal, sade bir güzellik katacaktır. Ruj tercihinde ise yine pembe ya da açık kırmızı renklerini kullanarak kendilerine oldukça güzel bir görünüm katabilirler.

ATEŞ GRUBU BURÇLARI İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ:

Ates Grubu Burclari Makyaj

Cesur, lider ve iddialı olan ateş grubu,  Aslan, Koç ve Yay burçlarından oluşur. Çevrenizde bu burçlardan varsa bir şekilde ilgiyi üzerlerine topladıklarını ve cesur davranışlar da bulunduklarını görürsünüz. Makyaj tercihlerinde de bu burçlar oldukça cesur tonlar kullanırlar. Kırmızı ve siyah renkleri tercih etmeleri onların güzelliklerini öne çıkaracaktır. Koyu dumanlı bir göz makyajı gözlerinize cesur bir hava katabilirsiniz. Koyu bir ruj ve koyu tonlarda allık kullanarak girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

HAVA GRUBU BURÇLARI İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ:

Hava grubunda bulunan İkizler, Terazi ve Kova burcu neşeli,  hayatını dolu dolu yaşayan ve özgürlüğüne düşkünlerdir.  Enerjik olan bu burçlar makyaj seçiminde sade tonları sevseler de canlı ve ilgi çekici renklerden de vazgeçemezler. Mavi, yeşil ve şeftali tonları bu burçların rengidir. Göz makyajını mavi tonları kullanarak koyu siyah bir göz kalemi ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda allık seçimini şeftali tonlarında kullanmanız sizin saf güzelliğinizi öne çıkaracaktır. Pembe tonlarda bir ruj ile tamamlayacağınız makyajınız ile oldukça güzel bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.