Moda Model

Buğday Tenliler İçin Saç Renkleri

13.01.2019
1.304
Buğday Tenliler İçin Saç Renkleri


Esmer ya da sarışın olmayan Buğday Tenliler Saç Rengi konusunda çok şanslılar diyebiliriz. Çünkü hemen hemen tüm renkleri deneyip kullanabilirler. Bu nedenle de kolayca istedikleri rengi bulabilirler. Bu anlamda aslında tek zorluk yaşadıkları konu uygun renge karar vermek diyebiliriz. Bir kere buğday tenliler kolaylıkla saçlarını sarı renge boyatabilirler ve kolaylıkla bu rengi kullanabilirler. Soğuk sarı ya da kirli sarı denenebilir. Mavi siyah, saç trendler arasında en sık rastlanan ve herkes tarafından denenmeye çalışılan renkler arasındadır. Bu saç tonu ise en iyi kendisini buğday tenliler üzerinde gösterir. Bu nedenle buğday tenliler mavi siyahı gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Canlı kızıl renkleri buğday tenli ve beyaz tenlilerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Özellikle mor, kırmızı ve parlak kırmızı renkler buğday tenliler için kolaylıkla denenebilir ve kullanılabilir. Ayrıca çok canlı ve enerjik bir görünüm de yaratıyor. Buğday Tenliler Saç Rengi konusunda gerçekten çok fazla seçeneğe sahip. Bu söylenen dışında da birçok modeli rengi saçlarında deneyebilirler.

Kahverengi saçlar buğday tenlilere en çok yakışan renklerin başında geliyor. Çünkü ten rengiyle en uyumlu tonu söylemek gerekirse liste başında kahve rengi var. Eğer saçlarda canlı, aydınlık ve modern bir görünüm yakalanmak isteniyorsa, en güzel kahve tonları, sütlü kahve, koyu kumral ve çikolata kahvesini olacaktır. Bu nedenle içlerinden birini denemek gayet hoş bir seçim olacaktır.

Buğday Tenlilerin Saç Rengi Uyumu

Kum sarısı saç rengi de buğday ten rengi ile çok yakışan renkler arasında yer alıyor. Doğal görünümünün yanı sıra ten rengi ile bütünlük sağlayarak size daha da doğal bir hava katacaktır. Küllü saç renklerini ve birbirini tamamlayan bu iki tonu bir arada kullandığınızda çok hoş bir renk yakalayacak ve bunu göreceksiniz. Küllü tonlar denilince akla birçok farklı ton gelebilir. Ancak en çok kullanılanlar arasında küllü kumral, küllü kahverengi, küllü koyu sarı yer alır.  Bu tonlar da buğday ten ile çok hoş duran renkler arasında bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.