Moda Model

Botoks Hakkında Merak Edilenler

Botoks Hakkında Merak Edilenler

İnsanlar kendilerini beğenmediği zaman çeşitli operasyon geçirerek istedikleri yüze sahip olabilir. Bu operasyonların en masumu olan botoks ise oldukça yaygın kullanılmaktadır. Botoksun içeriği hakkında oldukça yanlış bilgiler olduğu gibi zararlı mı değil mi bilmeyende çok. Eğer botoks yaptırmayı düşünüyorsanız botoks hakkında merak edilenler listesi uzayıp gidecektir. İlk olarak botoksun kullanım alanıdır. Botoksu kırışıklığınız çok ise kırışıklığınızı kapatmak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz de dudağınızı ya da elmacıklarınızı dolgunlaştırmak için kullanabilirsiniz. Bu sayede hem daha güzel görünüme sahip olursunuz hem de oldukça özgüvenli kendinden emin insanlara dönüşebilirsiniz. Ayrıca botoks hakkında merak edilenler ya da yanlış bilinenler oldukça fazladır. Bu kafa karışıklığını gidermek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Botoks Hakkında Merak Edilenler

Botoks Uygulaması Hakkında Merak Edilenler

Botoks uygulaması hakkında merak edilenler olduğu gibi doğru bilinen yanlışlarda oldukça fazladır. İnsanlar botoksun zararlı olup olmadığını merak etmektedir. Botoksun içerisinde hyalüronik asit ve bazı kalıcı olmayan maddeler bulunmaktadır. Hyalüronik asit cilde hiçbir zarar vermediği gibi aksine cildinize nem katacaktır. Bu yüzden botoksu doktorlar tarafından steril bir ortamda yaptırdığınız zaman hiçbir sorun çıkmayacaktır. Yan etkisi olarak şişkinlik ve morluk olabilir fakat bu belli bir süre içerisinde kontrol altına girer. Girmezse doktora giderek kontrol ettirebilirsiniz. Botoksun bir diğer şikayet edilen yönü ise acısıdır. Botoks işlemi yapılmadan önce uyuşturucu krem sürüldüğü için işlem acısız ve oldukça kısadır.

Botoks Hakkında Merak Edilenler

Botoks Nasıl Yapılır

Eğer botoks yapmayı düşünüyorsanız eğer botoks nasıl yapılır detaylı araştırmalısınız. Özelliklede botoksu yaptıracağınız doktoru iyi seçmelisiniz. Çünkü botoks oldukça önemli bir süreçtir. Hem sağlığınız hem de görünüşünüz için en doğru doktoru seçmek çok önemli. Botoks uygulamasında ilk önce dudağınıza krem sürülür. Bu krem dudaklarınızı uyuşturur. Daha sonra ne kadar dolgu istediğinize göre dudağınıza enjekte edebilirler. Böylece dudaklarınız acısız bir şekilde istediğiniz gibi olacaktır. Botoks işlemleri etkisini ortalama 6 -7 ay sürdürmektedir. Bu süre botoksun miktarı, yaşınız ve botoksu yaptıracağınız yere göre değişmektedir. Botoks yaptırmak kısaca size hiçbir zarar vermez. Tabii ki doğru doktoru bulduğunuz zaman. Eğer bilgisiz merdiven altı yerlere giderseniz botoks sizin için zarar ziyan olacaktır.

Botoks Hakkında Merak Edilenler Botoks Hakkında Merak Edilenler Botoks Hakkında Merak Edilenler Botoks Hakkında Merak Edilenler Botoks Hakkında Merak Edilenler Botoks Hakkında Merak Edilenler Botoks Hakkında Merak Edilenler Botoks Hakkında Merak Edilenler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.