Moda Model

Blazer Ceket Modelleri

05.09.2020
30
Blazer Ceket Modelleri

Hepinize merhabalar. Bildiğiniz gibi blazer ceket modelleri yavaş yavaş raflarda yerlerini almaya başladı. Özellikle dışarı çıkarken hava durumu yüzünden üzerinize ne giyeceğinden emin olamıyorsanız blazer ceketler tam bir hayat kurtarıcı oluyor. Blazer ceket size hem daha ciddi hem de daha da dikkat çeken bir şıklık katmaktadır. Özellikle yazdan sonbahara geçiş yaptığımız bu mevsimlerde yanınızda her zaman blazer ceket bulundurmanızı tavsiye ederiz. İnsanlar genellikle hırka tercih ettikleri için blazer ceketler çok daha dikkat çekici ve daha çarpıcı bir görünüm sunmaktadır. Blazer ceketler spor ceket olduklarından diğer ceketlere göre çok daha rahat ve günlük kullanımda uygundurlar. Tabii ki bu durum blazer ceketlerin görüntüsündeki resmiliği azaltmamaktadır.

Blazer Ceket Modelleri

Blazer Ceket Modelleri

Blazer ceket modelleri her çeşit baskıyı içermektedir. Tabii ki baskı olan ceketler yerine tek renk sade ceketler tercih edebilirsiniz. Özellikle blazer ceketler daha rahat ve bol kesimiyle dikkat çekmektedir. Bu blazer modelleri günlük kullanırken ya da iş yerinde ciddi bir durum içerisinde olsanız bile tercih edebileceğiniz modellerdir. Görselimizde gördüğünü gibi pötikare blazer modelleri oldukça revaçtadır. Bunun nedeni pötikare deseni daha ciddi ve klasik bir görüntü vermektedir. Pötikare blazer ceket modelini günlük hayatta kombinlemek istiyorsanız o zaman mankenimizde gördüğünüz gibi kazak ve pantolon giydirerek kombinleyebilirsiniz. Ya da daha ciddi görünmek istiyorsanız o zaman içine sade gömlek giyebilirsiniz. İçinize giydiğiniz kıyafete bağlı olarak ne kadar ciddi görüneceğiniz değişecektir.

Pötikare gibi desenli blazer ceket modellerinden istemiyorsanız o zaman sizlere tavsiyemiz diğer görselimizde gördüğünüz gibi sade düz bir renk almanızdır. Özellikle günlük kombinleriniz için blazer ceket modellerine bakıyorsanız o zaman görselimizde gördüğünüz gibi kırmızı bir blazer ceket modeli tavsiye ederiz. Siyah düz blazer modelleri tavsiye etmemizin nedeni sizleri daha resmi bir görüntüye sokacak olmasıdır. Eğer kırmızı, krem ya da ten rengi gibi renklerde blazer ceketlerinizi tercih ederseniz o zaman hem kot mavisi pantolonlarla oldukça güzel bir uyum yakalayacaksınız. Burada önemli olan şeyin kot pantolonunuzun rengi olduğunu unutmayınız. Özellikle görseldeki gibi kırmızı bir blazer ceket altına buz mavisine yakın bir pantolon giyerseniz oldukça şık görüneceksinizdir.

Blazer Ceket Modelleri

Baskılı Blazer Ceketler

Blazer ceketlerin en popüler tercihlerinden birisi ise baskılı olanlardır. Az önce anlattığımız gibi pötikare desenli blazer modellerine bakabileceğiniz gibi baskılı blazer ceketlerin modelleri bu kadarla sınırlı değildir. Blazer ceket modelleri hayvandan çiçeğe pek çok farklı şey içermektedir. Özellikle zebra ve leopar gibi hayvanlar günümüzde de oldukça revaçtadır. Leopar desenleri gibi desenler kadınsı tarafınızı daha çok ortaya çıkartılar bu yüzden daha da dikkat çekmenizi sağlarlar. Hayvan desenli blazer ceketleri seçerek yalnızca kendinizi ön plana atmazsınız aynı zamanda insanlara tanıdık bir görüntü sunacağınız için dikkatlerini de çekersiniz.

Desenli blazer modelleri arasından özellikle baharda ve yazın kullanabileceğiniz en iyi model çiçek baskılı olanlardır. Yazın ruhunu çağrıştıran bu blazer ceketler oldukça güzel görünüyorlar. Çiçekli blazer ceketleri özellikle kız isteme ya da nişan töreni gibi resmi ancak eğlenceli olan davetlerde oldukça güzel bir seçenektir. Bu çiçekli baskılı blazer ceketlerini ister etek ister pantolon üzerine giyebilirsiniz. Eğer ince çiçekli blazer ceket tercih ederseniz o zaman kot şort üzerine giyebilir ve daha yazlık bir görüntü elde edebilirsiniz. Blazer çiçek baskılı ceket modellerini yazdan sonbahara geçilen aylar yerine ilkbahardan yaza geçilen zamanlarda tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Böylece mevsimin ruhunu daha fazla yansıtacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.