Moda Model

Birbirinden Renkli Örgü Yelek Modelleri

26.10.2020
65
Birbirinden Renkli Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden renkli örgü yelek modelleri sizi oldukça güzel gösterecektir. Hem örerken hem de giyerken oldukça keyif alacağınız kıyafetler olacaktır. Yelekler en rahat ev kıyafetlerindendir. Bunun nedeni de tahmin edebileceğiniz gibi kolları olmadığı için rahatça hareket etmenizi sağlamasıdır. Bu sayede hem evinizde rahatlayabilir hem de işlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca renkli örgü yelek modelleri bebekler için de oldukça fazla yapılmaktadır. Onların o sevimli görünüşlerini daha da sevimlileştiren bu modellerle oldukça rahat edeceksiniz. Ayrıca bebeğinize ya da çocuğunuza örgü yelek yapacaksanız o zaman kesinlikle ipinin doğal olduğuna emin olmalısınız. Unutmayın sağlık da oldukça önemlidir. Eğer hazırsanız sizlere farklı renkleri olan örgü yelek modellerini gösterelim.

Birbirinden Renkli Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden Renkli Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden renkli örgü yelek modelleri elbette Çok kalın değildir. Ancak sıcak tutan kumaşları sayesinde oldukça işe yaramaktadır. Bebekler için renkli bir hırka dokuyacaksanız o zaman kesinlikle her şeyi kullanmamalısınız. Bu genellikle yapılan bir hatadır. Bütün renkleri karıştırmak yerine modelinizde kullanabileceğiniz kadar rengi kullanmanız gereklidir. Örneğin bizim görsellerimizde de bulunan beyaz, mavi, sarı ve kırmızılı olan modele bir bakın. Bu modelde de göreceğiniz gibi canlı ve parlak renkler kullanılmıştır. Ancak bu renklerin daha da canlı durmasını sağlayan arkadaki beyaz renktir. Beyaz daha nötr bir renk olduğu için oldukça yakışmıştır. Görselimiz büyük olduğu için bu modeli evde kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Bebekler için uygun olan renk kombinlerinden bir tanesi de elbette turuncu, sarı ve beyaz olan renk kombinidir. O görselimize baktığınızda fark edeceğiniz gibi canlı olan tonları yerine sıcak olan tonları tercih edilmiştir. Bu da az önce anlattığımız modelin aksine çok daha sakin bir görüntü vermektedir. Ayrıca üçgen desenleri de oldukça sevimli görünmektedir. Bu modeli de bebeğinize güvenle yapabilirsiniz. Eğer daha koyu bir renk kullanmak istiyorsanız o zaman turuncu ve kahverengi kullanabilirsiniz. Hem koyu hem de açık renk kullanmak istiyorsanız o zaman sarı ve kahverengi iplerini beraber kullanmalısınız. Bu şekilde yaparak oldukça iyi bir renkli hırka modeli elde edeceksiniz.

Birbirinden Renkli Örgü Yelek Modelleri

Çocuk ve Yetişkin Hırka Modelleri

Çocuk hırka modellerine bakarken az önce bebeklere dediğimiz modellerin daha büyüğünü yapmanız yeterli olacaktır. Çocuklar için daha sakin renkler istiyorsanız o zaman yeşil, sarı, mor ve beyazın olduğu hırkayı kullanabilirsiniz. Diğer renkler fark edeceğiniz gibi düz renklerde yapılmıştır. Beyaz renk ise desen katarak örülmüştür. Bu sayede hem beyaz kendini ön plana atmıştır hem de renklerin farklılığı ve canlılığı etkisini sürdürmüştür. Elbette burada bulunan renkleri biraz daha değiştirebilir ya da farklı tonlarını kullanabilirsiniz. Örneğin mor yerine kahverengi kullanabilirsiniz ya da yeşil yerine pembe tercih edebilirsiniz. Bu sayede de canlı görüneceklerdir.

Yetişkinler için renkli yelek modelleri yapmak ise en kolayıdır. Özellikle kendinize yapıyorsanız! Sevdiğiniz renkleri düşünün ve bu renklere göre hırkanızı yapın. Oldukça şık duracaksınız. Örneğin yukarıda çocuklar için olan modeli siz kendinize uygulayabilirsiniz. Ancak daha koyu renklerde isterseniz gri, siyah ve açık gri renklerini kombinleyebilirsiniz. Eğer daha farklı renklerde olmasını istiyorsanız o zaman krem, kapiçino ve kahverengi gibi renkleri de kullanabilirsiniz. Burada açık, orta ve koyu ton olacak şekilde yapılmaya çalışıldığını unutmamanız gereklidir. Tabii ki ben daha özgür renkleri seçeceğim derseniz onları da kullanabilirsiniz. Örneğin mor ve beyaz olan modele baktığınızda oldukça harika bir sonuç elde edeceksinizdir. Bu oldukça renkli olduğu için dikkat çekici ve güzel bir hırka modelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.