Moda Model

Berta Gelinlik Modelleri

Berta Gelinlik Modelleri

Hayatımız hep bir yeni heyecan ve arayış içinde geçiyor. Doğuyoruz, büyüyoruz derken yeni bir okul heyecanı yeni bir iş ya da evlenip yeni bir aile kurma heyecanı gibi. Kısacası hayatın döngüsü bu şekilde ilerliyor. Çoğu zaman tatlı telaşlar ve yeni başlangıçlar ile. İyi ki de bu şekilde geçiyor yoksa insan olmanın çok bir anlamı kalmazdı. Sanırım en güzel kısmı da kendi mesleğinizi elinize aldıktan sonra sevdiğiniz insanla evlenerek, yeni bir hayata başlamak. İşte o zaman sizin için her şey yeni başlıyormuş gibi hissedebilirsin. İkinci bir hayat gibi. Evlenmeden önce belli başlı süreçlerden de geçiliyor tabi. Ailelerin tanışması, söz ve nişan faslı derken evliliğe geliyor sonuç. Sizlere bugün söz ve nişan kısmı yerine evlilikten bahsedeceğiz biraz. Daha doğrusu evlilik için yapılan düğünlerde olmazsa olmaz olan gelinliklerden. Özel olarak ise bir gelinlik markası var ki eminiz çok seveceksiniz. O da Berta gelinlik modelleri.

Gelin ve damat için en özel gecelerden biri olan evliliklerinde her ikisi de şık olmak ister. Ancak her zaman gelin daha dikkat çekicidir. Giyilen beyaz ya da kırık beyaz gelinlik ile dans pistinde göz kamaştırır. Çoğu zaman gelinliklerini terzi de diktiren kadınlar, dikim aşamasında ilhamlarını dünya markalarından alır. O dünya markalarından biri de Berta. Berta gelinlik modelleri, derin v yakası, dantelli işlemeleri ve iddialı görüntüsü ile birçok kadının ilgisini çeker. Bakalım bu markanın gelinlik modelleri ve özellikleri nelermiş.

Berta Gelinlik Modelleri ve Özellikleri

Dünyaca ünlü gelinlik markası olan Berta, iddialı ve şık tasarımlarıyla kendinden çok söz ettirir. Bu markayı size üç kelime ile açıklamak gerekirse romantik, seksi ve gösterişli diyebiliriz. Berta gelinlik modellerinde sizleri genellikle pırıltı ve dantel karşılar. Bunların yanı sıra A kesim ve balık modelleri ile de ünlüdür. İddialı diyoruz çünkü modellerinde dekolteyi ve transparanı çok sık kullanır. Sırt dekoltesini ya da v yaka model gelinlikleri çok iyi bir işçilik ile insanların beğenisine sunuyor. Berta model gelinlikler bünyesinde daha çok cesur gelinliklere yer veriyor. Ancak ilham almak için kesinlikle doğru adres diyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.