Moda Model

Bebek Yelek Örgü Modelleri

13.02.2017
135.222
Bebek Yelek Örgü Modelleri

Anne adaylarının ve anne olmuş bayanların çocuklarına satın alarak giydirmesi yanı sıra babaanne ve ananelerin torunları için gece gündüz emeklerini sarf ederek ortaya koydukları el emeği göz nuru olan yün ve sentetik kıyafetler işleri sonucunda ortaya çıkan bebek yelek örgü modelleri doğacak ya da doğmuş toruna giydirilmesi ana anne ve babaanne deki o mutluluğu düşünecek olursak çocuk içinde sağlıklı bir ürün olduğunu görebilirsiniz. Çocuğunuza kolayca giydirebilir ve eş dostunuza el emeğinizin güzelliğini gösterebilirsiniz.

Bebek ve çocuk yeleği ve yapılışları bakımından çok zor görünse de resimli anlatımlı örnekleri internette bulmak mümkündür.

Derya Baykalın anlatımlı kolay anlaşılır açıklamalı hobi videolarına ulaşmanız mümkün ise çok daha hızlı ve kolay öğrenmeniz kolaydır. Anlatımlı nako örnekleri yeni başlayanlar için çok daha faydalı olacaktır. Sizlere sunduğumuz görseller ileri seviyede iş çıkartan hanımlar için yaratıcılığını konuşturmaya yardımcı olacak görsellerdir.

Kız çocuğundaki işleme ve detaylar çok iken erkek çocuk ve bebek de detaylar biraz daha sade ve yapılışları kolaydır. Kazakları örerken aklınıza ansızın gelen yeni bir kazağa başlamak isteyebilirsiniz.

El işi  veya sade olsun ister işlemeli yapın ister iki renkli, tığ işi, ya da el işi olsun teknikleri bilen kişiler görsellere bakmaları yeterli olacaktır. Çocuk yeleği tarifi bilmeyen kişiler ise yanlarında deneyimli kişilerden yardım alarak kalıp veya örnek çıkartabilirler.

2016 ve 2017 yılına ait birkaç erkek bebek yeleği örnekleri sunuyor.

El işi uygulamalarında en kısa sürede biten kıyafetlerdendir karar verdiğiniz ürün zor ise uygulamaya geçirmekte bir o kadar aslında yapmak istediğiniz kalıp ne kadar zor ise harcayacağınız zaman ve malzeme için gerekli malzemede ona göre artacaktır. Renkli bebek yelekleri, hırkaları yapacaksanız ne kadar renkli olacaksa ona göre renk yumakları da artacaktır. Yelekleri örerek 563784158743 yapmak istemiyor iseniz biraz internette araştırma yaptığınız taktirde farklı kumaşlar ve malzemeler kullanarak ortaya çok güzel örnekler ortaya çıkartabilirsiniz.

İstediğiniz bir ürünüde yapabilirsiniz örnek vermek gerekirse hırka dışında çetik, şapka, çorap, oyuncak, sofra örtüsü, bikini, mayo yaratıcılığınız sizin ufkunuza kalmış bunlarla ilgili yabancı kaynakları incelediğinizde bunu nasıl yapılır dedirtecek çocuk  yelekleri ne denli geniş bir koleksiyona sahip olduğunu göreceksiniz. Hoşunuza gidenden bir tanesini seçip farklı malzemeler kullanarak birazda kendiniz katarak hiç bir yerde olmayan ve çocuğunuz veya kendiniz giyebileceği kıyafetler dışında evinizde dekor olarak kullanabileceğiniz süslerde yapabilirsiniz.

havaların bugünler de soğuk olması nedeniyle çocuklarımızın sıcak tutmak gerekir o yüzdende kalın giydirmek gerekir annelerimizin o güzel elleriyle bizi sıcak tutmaya çalışmaları el emeği göz nuru dökerek yaptıkları şeylere soğuk havalarda çok ihtiyaç duyarız.annelerimizin yada büyüklerimizin bir yün birde şiş yada tığ ile yaptıkları olağan üstü emek harcayarak yaptığı o güzel şeyler hiç eskimeden elden ele geçerdi büyüklerin giyip sonrada küçüklere bıraktığı bir mirastı hiç günden den düşmez hep yeni yeni şeyler çıkardı halada çıkıyor o kadar çok desenli renkli çiçekli böcekli şeyler çıktı ki bazen hızına erişilemez hala geldi yaşlı insanlar işi biliyorlarmış yünden vazgeçmeyip onu kullanmayı bilmişler oysa biz hazır giymeye alışmışız olsun şimdilerde eskiye rağbet var yeniden dönüş yapıyoruz bu çok güzel bir şey güzel olanı tekrar kullanmaya başlıyoruz.

özellikle küçücük miniklerimizin yeni doğan o masum çocuklarımızın sırtları sıcak dursun üşümesinler şimdilerde babaannelerin ve anneannelerin de artık internet ten  beğendikleri örnekleri  çıkartıp yapıyorlar fikir edinmek adına ne kadar farklı yelek isimleri varmış bugünlerde de robalı denilen bir şekil çıkmış çok moda olmuş herkes ondan bahsediyor denemek lazım tabi yapabilene yenide başlıyor olsanız denemekten çekinmeyin en azından ben yaptım dersiniz heyecan verici değil mi yeni doğacak olan bebeğinizi kendi ellerinizle bir şeyler yapmak ne güzeldir eminim onu giydirmek süslemek onu beklemek …

Diğer konularımızı inceleyebilir ve farklı görseller yazılara ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Zekıye dedi ki:

    Vıdyolu olursa cok sevınırın

  2. Neslihan dedi ki:

    Vidyusu olsun tariflerini modelleri ogreneyim

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.