Moda Model

Bebek Şekerleri ve Bebek Süsleri

06.11.2015
7.877
Bebek Şekerleri ve Bebek Süsleri

Bebek Şekerleri ve Bebek Süsleri

Bebek şekerleri hamileliğinizin son gününde artık bebeğinizin kokusunu koklayıp tenini hissedebileceğiniz o mutlu günde eş dosta ikramda bulunabileceğiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre sunacağınız renklerdeki kız bebek şekerleri ve erkek bebek şekerleri yanında ekstradan şerbet ve kurabiyeler ile sunulabilir.

Bebek şekerleri misafirleriniz için ağzını tatlandıracak aperatif veya yıllar sonrası hatırlanacak bir hatıra objesi olarakta kullanabilmekteler. Bebek şekerleri denildiğinde sadece şeker olarak akla gelmesin bazı malzemeler ve objeler kullanılarak da elde edilebilen ikram edilmek üzere hazırlanan bebek süsleri objeler için geçerli bir addır.

Yeni doğan bebek şekerleri doğum sonrası Annenin kaldığı odada ikram edilmektedir. Düşünüyorsunuz bebek mevlüdünde ne ikram edilir? Lohusa şerbeti ve bebek mevlüt şekerleri yanında klasik ikramlardan olan tavuklu pilav ve kuru kurabiyeler içecek olarakta ayran veya gazlı bir içecek tercih edebilirsiniz.

Bebek şekerleri nereden bulabilirsiniz en doğru seçim şayet İstanbul da yaşıyorsanız. Bebek şekerleri Eminönü çevresinde çok rahatlıkla hazırlatabilirsiniz veya zamanınız bol ise kendiniz beğendiğiniz malzemeyi toparlayarak kendiniz yapabilir ve daha ucuza getirebilirsiniz. İstanbul dışı oturanlar veya zaman kazanmak isteyenler içinse alternatif olarak internet sitelerinden malzemeleri temin ederek veya hazırlattırarak temin edebilirler.

Bebek şekerleri fiyatları ortalama 300 adet için 180 TL ile 1.600 TL arasında kullanılan bebek süsleri malzeme ve objeler fiyat farklılığı göstermektedir.

Bizde sizler için yaratıcı fikirler vereceğini düşünerek sizlere bir birinden güzel bebek mevlüt şekerleri ve bebek süsleri örnekleri sunuyoruz.

Bebek Şekerleri

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.