Moda Model

Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

Bildiğiniz gibi yaz bitmek üzere ve sonbahara oldukça az kaldı. Bu günlerde yeni bir saç rengi denemeyi istemek oldukça normaldir. Bu yüzden sizlere bal köpüğü saç rengi hakkında bilmek isteyeceğiniz her şeyi yazdık. Bu sayede yeni sezona oldukça güzel bal köpüğü saçlarınızla girebilir ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Bal köpüğü rengi saça yapıldığında yüze oldukça fazla sıcaklık katmaktadır. Sarı ve kumral renkleri arasında olan bu saç rengi içerisinde dora denilen altın yansımalar bulunduruyor. Bu sayede saçın daha parlak ve canlı bir görünüme sahip oluyor. Eğer saçlarınızın ışıldamasını ve topluluk içinde dikkat çekmesini istiyorsanız bal köpüğü saç rengi tamamen size göredir. Hadi şimdi bu saç kimlere yakışır kimlere yakışmaz gibi bal köpüğü rengine dair pek çok şeyden bahsedelim.

Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal köpüğü saç rengi oldukça açık bir saç rengidir. Bu yüzden girdiğin her ortamda dikkatleri çekeceğine eminiz. Bal köpüğü aynı zamanda oldukça açık bir saç rengidir. Bu yüzden açık tenlilere ve buğday tenlilere daha çok önermekteyiz. Bu ten rengine sahipseniz ve bu şekilde açık renk saçlarınız varsa yüzünüz çok daha parlak ve canlı görünecektir. Ancak eğer esmer tenliyseniz bu sizi daha da koyu ve soluk gösterecektir. Eğer bal köpüğünü denemek istiyorsanız o zaman bal köpüğü yerine bal karamel rengini deneyebilirsiniz. Bal karamel rengi de bal köpüğü gibi yumuşak bir renktir ancak tek farkla. O da daha koyu bir tonu olmasıdır.

Bal köpüğü saç rengini yaptıktan sonra hangi modelde saçınızı yapmak istediğinize emin değil misiniz? Bu aslında oldukça kolaydır. Oval yüz hatlarınız varsa hemen her saç şekli size yakışabilir. Ancak yüzünüz kare ya da dikdörtgen gibi köşeli hatlara sahipse o zaman yüzünüzü daha da yumuşak gösterecek saç modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bu yüz tiplerine yakışan pek çok farklı kakül modelleri bulunmaktadır. Onları deneyebilirsiniz. Eğer yüz hatlarınız sert değil de yuvarlaksa o zaman yüzünüzün o keskin hatlarını öne çıkaracak saç modellerini seçmeniz gerekmektedir. Bu sayede bal köpüğü saçınızla tamamen yeni bir imaj sahibi olabilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Nasıl Yapılır ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Bal köpüğü rengini kuaförde kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Kuaföre gitmek istemiyorsanız pek çok farklı saç boyası markasının bal köpüğü rengi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesini yapabilirsiniz. Tabii ki saçınız siyah gibi bir renkse ilk önce kuaförde açtırmanız gereklidir. Kahverengi saç renginiz varsa bal köpüğü saç rengine boyadıktan sonra saçınız sadece birkaç ton açılacaktır. Kendi saçınızda nasıl duracağını merak ediyorsanız boya kutularının hemen yan tarafında bulunan örnek saç modellerine bakmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede boyayı almadan önce saçınızı açtırmanız mı gereklidir yoksa direkt boyasınız bu rengi elde eder misiniz gibi sorularınızı kendiniz de cevaplayabilirsiniz.

Bal köpüğü saç normalden fazla bir bakım gerektirmemektedir. Saç boyanla dost olan saç kremi ve şampuanı kullanabilirsin. Bu sayede saç boyasının saçında durma süresini rahatlıkla uzatabilirsin. Ayrıca saç boyanı ayda bir defa tekrarlamanı öneriyoruz. Bu sayede dip boyan gelmeyecek ve saçların sürekli ilk günkü gibi duracaktır. Ayda bir saçlarını boyadığın için de tabii ki saç boyanı da doğal içerikli boyalardan kullanmanı tavsiye ederiz. Bu sayede saçlarını her boyadığında yalnızca rengi yenilemezsin aynı zamanda da saçlarına oldukça güçlü bakım da sağlamış olursun. Bal köpüğü saç yapmak istiyorsan görsellerimize de bakıp örnekleri görmeyi unutma!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.