Moda Model

Bal Kabağı Saç Rengi

03.04.2019
927
Bal Kabağı Saç Rengi

Bal Kabağı Saç rengi farklı şekillerde ve farklı tonlarda hayatımıza girmeye başladı. Bu nedenle son dönemlerin hit renkleri listesi sırasında da yerini aldı. Birçok hanım şu an bu saç rengini denemeyi merakla bekliyor. Bu şekilde farklı renkleri saçlarına uygulamak isteyen hanımlar balkabağı rengini deneyebilirler. Bu tonların yanında turuncu renklerin hakim olduğu 2019 sezonu çok fazla enerjik olacak.

Kadınların en çok önem verdikleri sezon hiç şüphesiz ki saçlarıdır. Saçlarının bakımı ve rengi en önemli opsiyonlar arasında yer alır. Bal Kabağı Saç tonları şu sezonda öne gelen bir renktir. Farklı birçok saç rengi ve modelinin arasında balkabağı saç rengi en cesur saç renklerinden biridir. Bu nedenle tercih edileceği zaman biraz üzerine düşünmeli ve bu işten iyi anlayan bir kuaföre yüzünüze gidip gitmeyeceğini sormanız gerekir. Bu renklerin uyumunu sağlamak tamamen size kalmış durumda. Eğer teninize uygun saç renklerini seçerseniz bu defa sizin için uygulaması daha kolay olur.

Balkabağı saç tonları genellikle beyaz tenli hanımların tercih ettiği ve bu nedenle eser hanımlar için çok fazla tercih edilmeyecek ve önerilmeyecek modeller arasında yer alır. Saç tonlarını tutturmak da her zaman mümkün olmaz. Çünkü bu saç renginin de çok farklı tonları yer alıyor. Herhangi birin uydurmak ve bu rengi tutturmak biraz zor olabilir. Bu durumda önceki saç renginizin tonu da önemli bir yer teşkil ediyor.

Bal Kabağı Rengi Nasıl Elde Edilir?

Son derece sıcak bir renk olan bal kabağı tonları sıklıkla yer almasa da son dönemlerde oldukça popüler hale geldi. Farklı tonları bulunun bal kabağı rengi ile makyaj uyumunu yakalamak isteyen hanımlar turuncu tonlarında makyajlar ya da şeftali tonlarında doğal makyajlar yapılmalıdır. Bu şekilde farklı bir renk tonundan ziyade yakın tonlar tercih edilerek doğal bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Koyu tonlardaki bal kabağı rengi en çok beyaz tenli hanımlara yakışmaktadır. Ancak bu modellerin daha açık tonları ise buğday tenli hanımlara hitap ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.