Moda Model

Bahar Tesettür Modası

27.02.2019
410
Bahar Tesettür Modası

Tesettür Modası 2019 sezonunda farklı alanlarda yeni modelleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Birçok modelin yer alması neticesinde sezona farklı bir hava ve enerji de geliyor. 2019 senesi renklerin senesi olarak düşünülebilir. Her alanda renklerin ön plana çıktığı ve bu nedenle de canlı ve enerjik bir sezon olacağı düşünülen 2019, aynı zamanda pastel tonları da ön plana getiren modelleri içeriyor. Ferace modellerine bakacak olursak lacivertlerin, kahve tonlarının, siyahların artık çok fazla yer almayacağı bunlar yerine kırmızların, mavilerin ya da pudra pembelerinin uçuştuğu renkleri görmek çok kolay olacak.

Tesettür Modası bahar giyiminde ferace dışında farklı tunik modellerine de yer verecek. Ayrıca bu tunik modelleri sadece tesettürlü hanımlar için değil aynı zamanda farklı modelleri sayesinde kapalı olmayan hanımlara da hitap ediyor. Asimetrik kesimli tunik modelleri kapalı olmayan hanımlar tarafından çok fazla tercih edildiği için birçok yeni desen çeşidiyle 2019 sezonuna hazırlanıyor. Çok fazla tercih edilmesi nedeni ile yeni tasarımlara ihtiyaç duyulan modellerde tunikler başı çekiyor.

2019 birçok alanda farklı modelleri hanımların beğenisine sunmaya hazır durumda. Bahar sezonunda elbise modelleri de çok kullanılan diğer parçalar arasında yer alıyor. Elbiseler arasında vintage olanlar dikkatleri çekiyor. Minik küçük desenleri olan bebe yaka elbiseler bahar ayları için en uygun modellerdir.

Tesettür Modası 2109 İlkbahar

Vintage modellerin çok kullanıldığından bahsettik. 2018 ile birlikte başlayan ve 2019’da da etkisini devam ettiren bu akımda kadife de önemli rol oynuyor. Kadife etekler de dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Pileli uzun etekler hem tesettürlü hem de kapalı olmayan hanımlar tarafından sıklıkla kullanılır. Bu etekler kapalı olmayan hanımlar tarafından genellikle beyaz tişörtlerle kombinlenirken, tesettürlü hanımlar tarafından da gömlek ve tuniklerle kombinlenebilir.

Bahar modası için tesettür giyim ve kapalı olmayan hanımların giyimde kullandıkları ortak seçimlerden biri de Jean modelleridir. Özellikle mom jeans kapalı olmayan hanımların gözbebeğiyken aynı zamanda tesettürlü hanımların da sokak stili olarak severek benimsediği modeller arasında yer alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.