Moda Model

Bacak Dövme Modelleri

09.04.2019
1.436
Bacak Dövme Modelleri

Dövme Modelleri farklı alanlarda vücudun birçok bölgesine yapılabiliyor. Bu nedenle de farklı modellerin birçok yere uygulandığını görmek mümkündür. Klasik klişe modeller dışında farklı tasarımlar ya da kişilerin özel durumlarına göre istedikleri durumlar da mevcut. Bacaklarda ise genellikle hanımlar çiçek desenlerini ya da hayvan figürlerini çok fazla kullanıyorlar. Bazı özel durumlar ise tamamen farklı. Bu kişinin kendisi ile ilgili olan durumları kapsıyor. Bunun için ise dövmecinizin hayal gücüne güvenmeniz ve isteğinizi ona söyleyip gerisini kendisine bırakmanız yeterli.

Bacak Dövme Modelleri nde renkli modeller de sevilerek kullanılıyor. Renkli çiçek modellerinde özellikle gül ve karanfil desenleri çok kullanılıyor. Bu nedenle de renk konusunda yeşil kırmızı ve pembe detayları daha çok dikkatlerimizi çekiyor. Desenlerin çok fazla olduğunu biliyoruz. Bacaklarını kaplamak isteyen beylerde de daha çok karışık desenler dikkatleri çekiyor. Bu modeller dışında özel durumların ne olduğuna gelecek olursak, bu bir yara izi, bir dikiş izi ya da bir kapatılmak istenen başka dövme olabilir. Bu durumu kendiniz düzgün bir şekilde dövmecinize söyleyerek halledebilirsiniz.

Dövmeler derinin üzerine verilen şekillerdir. Biraz can yakıcı olsa da birçok kişi tarafından yapılıyor ve de kullanılıyor. Dövmeler bazı yerlerde çok hoş durur ve bu nedenle de gerçekten hoş bir aksesuar olarak vücudunuzda daima taşıyabilirsiniz.

Dövmelerin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Dövmeleri yaptırdıktan sonra bir süre kullanımında dikkat edilmesi gerekir. Bunun için de öncelikle dövmecinizin dediklerine uymanız gerekiyor. Nemlendiricilerle gereken bakımı yapmanız halinde güvenli bir şekilde bakımını sağlamış olursunuz.

Dövme çeşitlerinde bir de klişeler vardır. Uçan kuşlar, sonsuzluk işareti, isim baş harfleri ya da isimlerin kendisi bir de kalp atış ritminin görüntüsü en çok kullanılan modeller arasında yer alıyor. Bu desenleri de sadece bacakta değil aynı zamanda vücudun diğer yerlerinde görmek mümkündür. Vücutta en çok kullanılan dövme yerleri omuz, kolun iç kısmı, bacak ve ayak bileği olarak sınıflandırılabilir. Sizler de belirlediğiniz şekilleri dövmecinizin rehberliği ile yaptırmanız mümkündür. Karar vermek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.