Moda Model

Asma Tavan Modelleri 2020

02.03.2019
1.981
Asma Tavan Modelleri 2020

Asma Tavan Modelleri son dönemin oldukça kullanımı yaygınlaşmaya başlayan dekoratif tasarımlar arasında yer alıyor. Bu modeller 2018 sezonunda oldukça hit tasarımlar arasındadır. Farklı odalarda dizayn olarak sıklıkla rastlanabilir. Özellikle yatak odalarında kullanılmaya başlanan ve bu şekilde yayılan bir tasarımdır. Yatak odası dışında artık tüm odalarda bu tasarıma rastlamak mümkündür.  Ledli aydınlatma ile süslenen asma tavanlar tek tip değil aynı zamanda farklı formlarda da karşımıza geliyor. Odanın tasarıma uygun ve çizgilerine hitap eden asma tavanlarla modern bir tarz yaratmak mümkündür.

Asma Tavan Modelleri için ledli aydınlatma dışında spot ışıklar kullanılarak da aydınlatmaya yer verilebilir. Artık asma tavan modelleri çocuk odaları için çok fazla kullanılıyor. Gerek aydınlatma anlamında gerek ise şekil verilebilir modelleri olduğu için farklı şekillerde ve aynı zamanda farklı resimler kullanılarak değişik hava yaratmak mümkün hale gelir. Asma tavanların kullanımı yapıldıkları malzemeye göre de değişmektedir.

Tavan dekorasyon uygulamaları son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Bunun nedeni ise kullanılan alanların daha şık ve daha zengin durmasını göstermek. Bu şekilde daha şaşalı bir görüntü elde etmek kolay olur.

Asma Tavan Dekorasyonu 2020

Asma tavan yapımında farklı malzemeler kullanılır. Bunlar arasında alçı asma tavan, vektörel asma tavan, akustik asma tavan, karolem tavan, taşyünü asma tavan, akustik asma tavan, alüminyum asma tavan gibi birçok türü bulunur. En çok alçı modeller kullanılsa da farklı maddelerle de tercih edilebiliyor. Alçı kullanılması da rahatlığının ön planda olmasından kaynaklanır. Asma tavanların temizliği de aslında çok kolaydır. Tercih edilme sebepleri içinde bu özellik de yer alırTavan dekorasyonuna özgürlük ve sonsuz bir hayal gücü katan asma tavan uygulamaları, daha ferah ve daha özgür bir görünüm yaratıyor. Bu şekilde kullanım alanları da genişleterek daha da yaygın bir kullanım oluşmasını sağlıyor.

Asma tavan modelleri için kendi tasarımınızı yaptıysanız bunun için yapacak olan firma ile mutlaka daha öncesinden görüşmeniz gerekir. Eğer onların sunduğu katalogtan beğendiğiniz modeller varsa daha önce uygulanan bir evin örneğini görerek hareket etmenizde de fayda var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.