Armine Pardösü Modelleri 2019

Pardösü Modelleri farklı markalarda farklı modellerle karşımıza gelebilir. Armine pardösü modelleri de kapalı hanımlar için uygun modelleri içinde barındırıyor. Bu şekilde kolay ve rahat deneme seçenekleri ile de farklı birçok modelle karşımıza gelir. Pardösü modası farklı türleri ve modelleri ile bu sezonda dikkatleri üzerine çekti. Kış aylarının soğuk geçmesi nedeni ile bu sezonda kaban modellerini her şekilde karşımızda gördük. Artık kabanlardan sonra pardösüler de dikkatleri toplayan modellerden. Renk seçenekleri ve farklı modelleri ile birçok kişiye hitap eden modelleri mevcuttur.

Pardösü Modelleri arasında farklı kalıplarda ve formlarda birçok ürün bulunur. Pardösü modelleri renk ve tasarım bakımından oldukça geniş yelpazede sunulan dış giyim ürünüdür. Yaz günlerinde ince giysiler üzerine kombinlenirken kış günlerinde ise kışlık elbiseler ile de rahatlıkla giyilmektedir. Pardösülerin bazıları dantelli, bazıları cepli, bazıları da farklı tasarımları ile mağazaların vitrinlerini süslüyor.

Tesettür giyimin en önemli parçaları arasındaki pardösü modelleri Armine markası ile daha kaliteli şık ve güzel birçok ürünü de beraberinde getiriyor. Renk seçeneklerinin daha çok soft olanlardan tercih edildiği modeller arasında canlı renklerle kombinler yaratarak yaz gecelerine uygun kombinler yaratabilirsiniz.

Pardösü Kombinleri 2019

Tesettür giyimin olmazsa olmazları arasında olan pardösü modellerini kombinlerken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Pardösüler kombinlenirken her zaman ilk dikkat edilmesi gereken en önemli nokta renk uyumunu yakalamaktır. Soft renklerle ya da koyu tonlarla kıyafetlerinizi kombinlediğiniz takdirde şık ve hoş bir görüntü yaratmanız mümkün olacaktır. Pardösüler ile etek ya da pantolon fark etmeksizin hoş kombinler yaratabilirsiniz.

Pardösü kombininde kullanacağınız etek ya da pantolonların renk uyumu pardösü ile uygun olmalıdır. Bu nedenle de renk uyumuna dikkat edilmelidir. Eğer pardösü dar kesim bir model ise etek seçiminde mutlaka dar kesim tercih edilmelidir. Bu şekilde daha hoş bir görüntü oluşacaktır.

Aynı zamanda kullanılan şal ya da eşarp tonları da pardösü kombinlerinde kullanılırken uyumuna dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor. Bu anlamda dikkat etmek gerekiyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ