Moda Model

Altınbaş Küpe Modelleri

Altınbaş Küpe Modelleri

Özgün tasarıma sahip olan gösterişli ve zarif altın küpe modelleriyle sizler de her girdiğiniz ortamda tarzınızı konuşturabilirsiniz. Stilinizi özgün ve anlamlı bir şekilde tamamlayabileceğiniz altın küpeleri özel gece davetlerinizde de kullanabilirsiniz. Göz kamaştırıcı abiye elbiseyle birlikte kullanabileceğiniz altın küpeler ile şıklığınıza şıklık katarken son derece zarif ve sade bir stil ortaya çıkarabilirsiniz.

Özgün Tasarımlı ve İşlevsel Küpe Modelleri

Sallantılı, taşlı, incili ve daha pek çok farklı altın küpe modellerinden oluşan Altınbaş küpe koleksiyonlarını inceleyerek stilinizi vurgulayabilirsiniz. Altınbaş imzasıyla tasarlanan altın küpe çeşitleri sayesinde tüm bakışları üzerinizde toplayabilir ve stilinizi ön plana çıkarabilecek iyi bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Her yaş grubundan kadının büyük bir beğeni ile kullanabileceği altın küpe modelleri arasında boyutlarına ve tasarımlarına göre ayrı çeşitler vardır. Gündelik ve özel günler için kullanabileceğiz altın küpelere Altınbaş sayesinde erişebilirsiniz.

En fazla ilgi gören modellerden, alternatif seçeneklere kadar geniş bir yelpazede sunulan Altınbaş altın küpeler farklı kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız ile birlikte kullanabileceğiniz altın küpelerdir.

Halka olan modelleri tercih edecekseniz kolay bir şekilde takıp sabitleyebilmek için ayna kullanmanız gerekebilir. Burada yapmanız gereken tek şey küpeyi tutmaya yarayan aparatı açarak kulağa geçirmenizdir. Fakat bu aparat yay şeklinde olduğu için zorluk yaşayabilirsiniz. Kulak deliğine sade düz bir küpeyi takıp çıkardıktan sonra tekrar denemeniz ve halka küpeyi ayna karşısında hafifçe bastırarak kapatmanız yeterlidir.

Altınbaş Küpe Çeşitleri

Mıknatıslı olan altın küpler kulağınızda delik olmadan da kullanabileceğiniz küpe modelleri arasındadır. Bu tür küpeleri ister halka isterseniz düz biçimde tercih edebilirsiniz. Küpelerin arkasında yer alan mıknatısı ayırmanız ve küpeyi kulağınızın üzerine koymanız yeterlidir. Mıknatısı ise daha sonra kulağınızın arka kısmına ve küpeyle aynı hizaya getirmeniz küpeyi takmanızı sağlar.

Altınbaş dünyasında mıknatıslı, vidalı, halka ve daha pek çok farklı çeşitte küpe bulabilirsiniz. Altının en ışıltılı halini sunan en şık altın küpeler ile sizler de stilinizi tamamlayabilir ve kendinizi günün her anında daha özel ve şık hissedebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.