Moda Model

Alessandra Ambrosio Victoria Secret Models

12.12.2016
1.795
Alessandra Ambrosio Victoria Secret Models

VICTORIA’S SECRET MELEĞİ

Victoria Secret Models  Alessandra Ambrosio 11 Nisan 1981 yılında Brezilya’da dünyaya gelmiştir. Polonya ve İtalyan soyundan gelen bir ailesi ve Aline adında bir kız kardeşi vardır. Küçüklüğünde kendisini hiç beğenmeyen model 11 yaşlarında ameliyatla kulaklarını yapıştırttı. Modellikle çok küçük yaşta tanışan Alessandra, şu anda Guess, Victoria’s Secret ve Next gibi markaların modelliğini yapıyor.

Modellikle İlk Tanışma

Alessandra 15 yaşında katıldığı Elite Model Ajansı’nın düzenlediği güzellik yarışmasında dereceye giremedi. Buna rağmen 1 yıl sonra bu ajans ile bir kontrat imzaladılar.

Bu kontrattan sonra ilk işi Elle dergisinin Brezilya baskısının kapağına poz vermek oldu. Ünü ilk burada artmaya başladı ve 2000 yılında Guess markasıyla çalışmaya başladı. Buna takiben Revlon markası için de çalışmaya başladı.

Victoria’s Secret Angel Macerası

Alessandro kariyerinin en önemli adımını Victoria’s Secret ile tanışmaya başlayarak attı. 2000 yılında parlamaya başlayan kariyeri ile Victoria’s Secret angels mankenlerinden biri olmayı başardı ve hala bu kariyerini sürdürmektedir. En önemli adımı ise 2004 yılında Victoria’s Secret victoria secret models  Pink adlı koleksiyonun baş modeli olarak attı. 2005 yılında ise hala konuşulan, tamamen şekerlerden yapılmış bir iç çamaşırı ile podyuma çıktı. Aktif olarak alessandra ambrosio instagram hesabını kullanmaktadır.

alessandra ambrosio instagram, alessandra ambrosio swimsuits, alessandra ambrosio victoria’s secret, alessandra ambrosio age, alessandra ambrosio clothes, victoria secret models

Özel Hayatı ve Fiziksel Özellikleri:

Güzel model 1.78 cm boyunda ve 55 kilogramdır. Saç ve göz rengi ise kahverengidir. Kıyafet bedeni 34 bedendir. Ayakkabı numarası ise 42 dir.

Ayrıca güzel model küçükken yaptırdığı estetik ameliyattan memnun kalmadığı için şu anda estetikten korktuğunu ifade ediyor.

Nişanlısı Jamie Mazur’dan ilk çocuğunu 2008 yılında dünyaya getirmiştir. Kızının adı Anja Louise Ambrosio’dır. Güzelliğiyle dikkat çeken model, doğumdan sadece 3 ay sonra defileye çıkmıştır. 2012 yılında ise Noah Phoenix Ambrosio Mazur adını verdikleri oğullarını dünyaya getirmiştir. Şu anda ise hala Victoria Secret AngelVictoria’a Secret Angel olarak mesleğine devam etmektedir.

lessandra ambrosio swimsuits, alessandra ambrosio instagram, alessandra ambrosio clothes, alessandra ambrosio age, alessandra ambrosio victoria’s secret, alessandra ambrosio 2016, alessandra ambrosio 2017

victoria secret a body for everybody

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.