Moda Model

Aker Eşarp Modelleri

26.07.2018
1.090
Aker Eşarp Modelleri

Eşarplar, hanımların sıkça kullandıkları aksesuarlardan biridir. Kapalı hanımların en çok zorlandığı konulardan olan eşarplar bu sene yine birçok modelle karşınızda olacak ve yine seçmekte zorlanacaksınız. Aker Eşarp Modelleri nde bu yıl ağırlıklı olarak çiçek desenleri bulunuyor. Bazı tasarımlarda ise geometrik desenler yöresel işlemelerle birleşiyor. Bu birleşmeden de şahane ve modern tarzda yeni modeller ortaya çıkıyor.

Aker Eşarp Modelleri çiçekli, cıvıl cıvıl ve hepsi birbirinden güzel desenlerden oluşuyor. Bu sene her ne kadar çiçekli desenler moda olsa da tercih daha çok geometrik desenler ve işlemeli modellerden yana oluyor. 2018’in modası eşarplar için çizgilerden oluşan detaylar ön planda diyebiliriz. Aker’in bu seneki eşarp modelleri çizgilerin yanında en çok çiçek desenlerine yer veriyor. Hem yaz mevsimi olma dolayısıyla hem de renklerin uyumu açısından bu modeller çok fazla hanımın tercihleri arasında.

Aker Yaz Eşarp Modelleri

Aker eşarplar çiçekli modellerin yanında düz renklerin harmanlanması da çok fazla kullanılan modeller arasında yer alır. Eşarplar sadece tesettürlü bayanlar için olmayıp aslında her bayanın günlük hayatta kullandığı bir parça olduğu için çok fazla kullanım alanının olduğunu söylemek isteriz. Eğer başınızı örtmek istemiyorsanız veya o şekilde kullanmayacaksanız şal veya boyunluk olarak da eşarpları kombinleyebilirsiniz. Aynı zamanda geniş veya kayık yakalı düz renk ve sade bir bluzla yaz sezonundaki renkli eşarplardan bir tane seçerek fular şeklinde kullanıp kombin yapmanız da mümkün. Bu açıdan eşarp kullanışlılık açısından diğer giyim modası ürünlerine göre bir adım önde.

Aker Eşarp Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Aker Eşarpları seçiminin nedenleri aslında saymakla bitmez. Aker eşarpları sadece ipekten üretilmektedir. İpek diğer kumaşlara göre hem sağlıklı hem de daha kullanışlıdır. Plastik ve naylonlu kumaşlar kullanan kişilere zarar verirler. Bu nedenle Aker eşarplar en doğru seçenektir. İpek ve plastikten üretilen eşarpların arasındaki farkı ayırt edemiyorsanız kesin güvenilir ürünlere yönelmenizde fayda var. Bununda en önemlileri arasında yer alan Aker eşarpları sizin için bir kurtarıcı görevi görebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.