Moda Model

2020 Sonbahar Kaban Modelleri

15.10.2017
447
2020 Sonbahar Kaban Modelleri

Havaların soğumaya başlaması ve soğuk kış günlerinin yaklaşmasıyla beraber insanlar kaban modellerine bakmaya başladılar. 2020 sonbahar kaban modelleri ise oldukça göz dolduran modeller olarak dikkatleri üzerine çekiyorlar. Kaban modelleri arasında en fazla dikkat çekenlerin kırmızı kabanların tekrar moda olması olduğunu söyleyebiliriz. Birkaç yıl önce popülaritesini yitirmeye başlayan kırmızı kabanlar bu yıl tekrar raflardaki yerini almaya başlayacak. Geçtiğimiz kış kaban konusunda en popüler rengin pembe olduğunu görmüştük. Bu yıl da renkli kabanlar tekrar ortaya çıkıyor ve pembenin yerini kırmızı almaya başlıyor. Bazı markaların koleksiyonlarında sadece kırmızıya yer verdiğini bile söyleyebiliriz.

En Şık Kaban Modelleri

Sonbahar kaban modelleri arasında dikkat çeken diğer modellerin ise beli ortaya çıkaran kemerli kabanlar olduğunu söyleyebiliriz. Hatta bu yıl bu tarz kabanlar defilelerde vazgeçilmezler arasında yer almayı başarıyor. Kemer detayı sadece kabanlarda karşımıza çıkmıyor. Aynı zamanda ceket, hırka ve kazaklarda da bu detay ortaya çıkmaktadır. Bunları dışında kırmızının yanı sıra koyu kahve rengi kabanlarda çok moda olacaktır. Hatta kışa giriş yapmaya başladığımız şu günlerde koyu kahverengi bir ceket veya kaban kullanabilirsiniz. Kumaş tercihi olarak ise süet tercih edebileceğiniz en güzel kumaşlar arasındadır. Süet kahverengi kabanınızla belinizi saracak olan kemer modasını bir araya getirerek tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem şık hem de modaya uygun bir kaban sahibi olursunuz.

Son Moda Kaban Modelleri

Kaban modelleri arasında dikkat çeken bir diğer ayrıntının ise bu yıl desenli ve canlı renklere sahip olan kabanların moda olduğunuzu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz yıllarda yine canlı renkler karşımıza çıkmıştı. Fakat bu yıl neredeyse bütün koleksiyonların canlı renklerden oluştuğunu görüyoruz. Kabanlar dışında ceket ve mont modellerinde de canlı renkler hakim durumdadır. Kaban modasının yanı sıra ceketlerin de çok moda olduğunu söylememizde fayda var. Canlı renklerde hoşlanmayan veya daha sade model bir kaban arayan kişiler tercihini fildişi rengine sahip kabanlardan yana kullanabilir. Bu yıl fildişi, kabanlarda çok sık karşımıza çıkıyor. Yılın moda olan renkleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

2020 Sonbahar Kaban Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.