2019 Pembe ve Siyah Modası

2019’un trend renkleri arasında bu sezon pembe ve siyah yer alıyor. Farklı modelleri ve parçaları bu şekilde kullanarak kombinlemeler yapılabilir. Birçok kişinin severek kullandığı pembe hanımların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bu nedenle de kombinlerken kararsız kalınan anlarda siyah ile kombinlenir. Pembe ve Siyah ayrı ayrı bakıldığı zaman çok fazla kullanılan renkler arasında yer alır. Özellikle siyah en çok tercih edilen renklerde biridir. Bu nedenle pembe ile de kombinlenirken sıkıntı yaratmadan kullanılabilir.

2019 trendlerinden olan Pembe ve Siyah, etek ve bluzlarda çok sık kullanılan modeller arasında yer alır. Pembenin kombinlenebildiği en kolay renklerden biri olan siyah, sokak modasının cesur trendlerinden biri oldu. Birbirini hem öne çıkaran hem de dengeleyen bu iki renk, kombinlerken büyük avantaj sağlıyor. Pembe ve siyahın daha da moda olması mümkün, çünkü pembe rengin en kolay kombinlendiği renklerden biri siyahtır. Zaten siyahın tamamlamayacağı bir renk muhtemelen yok.

Pembe ve siyahın kullanımı 2019’da sadece kıyafetlerde değil saçlarda da farklı bir trend yaratıyor. 2019 ilkbaharında enerjik modeller sadece kıyafetlerde değil saç renklerinde de farklı ve enerjik bir yapı ile geliyor. Bu enerjik yapı saçlara da yansıdığı için pembe, mavi ve gri tonları saç rengini değiştirmek isteyen hanımlar için çok uygun renkler var. Kendisine bu sezon enerji katmak isteyen ve değişim düşünen hanımlar için pembe yine çok trend olan saç renklerinden.

Pembe ve Siyah Kombinleri 2019

Pembe – siyah kombinlerinde sadece üst alt kombinleri dışında aksesuarlarda da kullanılabilmektedir. Ayakkabı ve çanta seçimlerinde kullanılarak farklı kombinler yaratılabilir. Bu nedenle tamamen tercihe kalmış bir durumdur. Aynı renkler farklı kombinlerde farklı detaylarda da yer alabilir. Bu nedenle kullanım alanı çok ve geliştirmeye açık olduğu için kullanılması da kolaydır.

Pembe ve siyah kombinleri çok ilkbaharda karşımıza gelse de sonbahar ve yazda da kullanılan modeller arasında yer alacak. Bu nedenle birçok alanda kullanım sağlayacak. Aksesuarlarda bu renkleri tercih etmeniz demek daha çok kombin imkanı demek, unutmayın!


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ