Moda Model

2020’in Sevilen Koltuk Modelleri

08.02.2020
1.216
2020’in Sevilen Koltuk Modelleri

Evlerin en çok kullanılan yerlerinden biri hiç kuşkusuz ki oturma odalarıdır. Bu odayı gösterecek olan dekor nesnesi ise tabi ki koltuklardır. 2020’in Sevilen Koltuk Modelleri arasında bu sezon avangarde modeller yer alıyor. 2020 sezonunun en çok tercih edilen ve en trend koltuk takımı renkleri arasında kırmızı ve bordo yer alıyor. Son 5 yılda ise modası asla geçmeyen haki yine oturma odalarınıza kurulmaya devam edecek.

Salon ve oturma odalarında öncelikle yapılması gereken tarzın belirlenmesidir. Tarz belirlendikten sonra sıra rengin belirlenmesine gelir. Dekorasyon tarzı ve rengi de belli olduktan sonra buraya uygun seçilmesi gereken mobilyalar ayarlanmalıdır.

Koltukta moda renk belirlemek aslında çok zordur. Çünkü koltuklarda birden fazla renk de kullanılır. Bu nedenle de daha farklı modellere baktıkça renklerde bazı farklılıklar gösterebilir. Ama modası geçmeyen bir renk olsun diyorsanız kahverengi ve kahverenginin tonları modası geçmeyecek modellerdendir. Kahverengi tonları tamamen zıt renklerle ya da huzur veren mavinin tonları, turkuaz ya da lacivert tonları ile kombinlendiğinde çok farklı ve hoş görüntüler elde edilecektir.

Yeşilin tonları da krem ile birleştiği zaman inanılmaz bir zariflik ortaya çıkaracak ve oturma odanızı çok şık gösterecektir. Bu nedenle haki rengi koltuk takımı modellerini 2020 yılında sıkça kullanabilirsiniz. Artık günümüzde oturma odası ve salonlarda country, vintage, avangarde ve modern dekorasyon tarzı kullanıcıların zevklerine göre tasarlanmaktadır. Ayrıca bu yıl birçok mobilya markası renkli modellere sıklıkla yer vermeye başladı. Bu modeller daha çok canlı renkleri bünyesinde barındırıyor.

Alfemo Koltuk Takımı Modelleri

2017 sezonunda moda genellikle geleneksel modeller üzerineydi. Hatta daha çok geleneksel e modern tarzın bütünleşmesi veya kombinlenmesi olarak karşımıza çıkıyor. Tüm mobilya markalarında olduğu gibi Alfemo markası da fiyatlarında güncellemeler yaptı. Bu anlamda fiyatlarda artış olduğu söylenebilir. Ancak bu her yerde geçerli. İstenen modelleri yine de uygun fiyatlara bulmak imkansız değil. Ayrıca farklı kampanyalar da kullanıcılara yardımcı oluyor.

Alfemo Spectra modeli bu senenin çok fazla beğeni gören modellerinden oldu. En fazla dikkat çeken özelliği rahatlık anlayışından hiç bir ödün verilmeden tasarlanmış modern bir koltuk takımı olması. Bunun yanında geometrik desenler ile modaya birebir uyum sağlaması bu modeli kataloglarda kalıcı kılmıştır demek mümkündür.

Bellona Koltuk Modelleri

Bellona koltuk modellerinde bazı modeller daha ön plana çıkmış ve beğenilmiştir. Örneğin Forest koltuk takımı kapitoneli kumaş ve çizgileri sevenler için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Bellona’da birbirinden farklı modeller olduğu için seçim şansı biraz zorlaşıyor. Çünkü modeller hem farklı hem şık. Bu nedenle akılda bir model ya da bir tasarım yapıp modellere bakılması daha iyi olacaktır.

Bellona’nın Mavenna isimli koltuk takımı fonksiyonel bir modeldir. Bu tatak olma özelliği, baza olarak kullanılacak iç hacme sahip olması misafirleriniz için rahat bir ortam sunacaktır. Ayrıca zero wall denilen koltukları hiç yerinden oynatmadan açılabilmesini sağlayan mekanizması ile koltuk dekorasyon kalitesini sabit tutarak verimliliğini kullanmaya olanak sağlar.

Farklı renk seçenekleri ile farklı zevklere de hitap eden bu koltuk takımında üçlü, ikili koltuk kombinleri yanında iki adet de renkli berjer de kullanılabilir.

İstikbal Koltuk Modelleri

İstikbal koltuk modellerinin dikkat çeken özellikleri arasında bakır tonlarındaki mobilya ayakları dikkat çekiyor. Bu modeller mobilyaları daha yukarı kaldırarak zemin ve mobilya arasında gözle görülür bir mesafe yaratıyor. Bu da hanımların temizlik konusunda işlerini kolaylaştıran detaylardandır. En cezbedici özellik olan temizlik rahatlığı dikkatleri üstüne toplamak için yeterli sebeplerden biridir.

Zarafetten ve modern çizgisini aşmayan modeller İstikbal’de alıcılarını bekliyor. İstikbal bu sene ve önümüzdeki sezonda da renkleri kullanmakta usta denebilir. Yeni sezon renkleri olan yeşil, mavi, krem, katre sarısı, gri, füme, lacivert renk tonları ustalıkla kullanılarak farklı kombinlemeler oluşturuluyor.

6 renk seçeneğini bünyesinde barındıran modeller göz dolduran ve konforlu yapısıyla tüm dikkatleri üzerine topluyor. Dar ve küçük alanlar için de özel tasarım koltuk modelleri olan istikbal, yeni sezonda da bu bağlamda ürünler ile müşteri memnuniyetini esas alır. Bu nedenle olabilecek herhangi bir şikayet durumunda durum en iyi şekilde değerlendirilecektir, işte karşınızda Sevilen Koltuk Modelleri;

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.