Moda Model

2020’in En Trend ve En İyi Koltuk Takımları – Renkleri Nelerdir?

19.02.2020
1.910
2020’in En Trend ve En İyi Koltuk Takımları – Renkleri Nelerdir?

Uzun zamandır tarafımıza sorulan soruları dikkate alarak bugün geniş bir inceleme ile karşınıza çıkıyoruz. Şüphesiz evinizde en çok kullandığınız araçlardan biri de koltuk takımları, Peki 2020 En Trend Koltuk Takımları hangisi?, bu sene hangi renkler daha çok tercihi ediliyor bu yazımızda sizinle paylaşacağız.

Dekorasyon yenileme ihtiyacı duyan takipçilerimiz için hazırladığımız bu konuda evinize en uygun koltuk takımını beraber seçeceğiz. 2020’in En trend koltuk takım renklerini evinize en iyi şekilde nasıl uydurursunuz bunlardan bahsedeceğiz. Her sene değişen ve evrilen mobilya modası bu sene hem rahatlığa hemde şıklığa önem gösteriyor.

2020’in Trend Koltuk Takımı Renkleri

Oturma odanızda veya salonunuzda kullanacağınız koltuk takımının rengi çok önemli, özellikle renk bütünlüğünü yakalamak hayatınızı daha verimli yaşamanıza bile olanak sağlamaktadır. Bu sene daha minimal modeller moda iken bu senenin rengi bordo, kırmızı ve beyaz. Öte yandan 2019’de oldukça çok gördüğümüz haki yeşil rengini bu senede görmemiz mümkün. Bu sene zıtlığı yakalamak çok önemli özellikle renklerde kırmızı veya bordo renginin yanına güzel bir yumuşak rengi eklemek evinizi çok şık ve modern gösterebilir.

Örnek olarak eklediğimiz bu görselde bordo ve krem/beyaz renk kombinini görmekteyiz. Bunun yanında yerde bulunan halı da hem koltuklara hemde parkeye uyum sağlamış durumda. Bordonun yanına duvarda gördüğümüz lacivert ve diğer duvarın kremi de çok güzel bir birliktelik sağlamış durumda. Gördüğünüz gibi orta minimallikte olan bu oda tasarımını daha minimize ederek daha şık hale getirmek de sizin alternatifiniz olabilir.

2018 Koltuk Takımı Hangi Renk Moda

2020 Koltuk Takımı Hangi Renk Moda?

Bu oturma grubunda ise başta bahsettiğimiz geçen senenin modasını görmekteyiz. Koltuk Takımı Bu Sene Hangi Renk Moda? sorusunun yanıtı olarak aslında net bir şey söylemek saçma olur, bunun sebebi ise her evin tasarımı ve mimarisi farklı olduğu için. Sizin yapmanız gereken duvarlarınıza ve parkenize uygun rengi seçmek. Peki bu rengi nasıl seçerim diye soracak olursanız, zıt renkleri seçin ve bu renkleri seçerken ara tonları da kullanmaktan kaçınmayın!

Renkli Koltuk Takımları 2020

Renkli bir yapınız mı var, ve evinizde renklilik mi hakim olsun istiyorsunuz? Bu sene sizin de seneniz. Bu sene mobilya modasında Retro ürünlerde hakim. Oldukça farklı tarza evrilen 2020 Mobilya modasında binbir farklı çeşit rengi bir arada görmemiz mümkün olabiliyor.

Renkli koltuk takımı 2018

2020 Renkli koltuk takımı

Görselde gördüğünüz Retro koltuk 2017 – 2020 modasında oldukça sevilen ve tercih edilen koltuklar arasında yer almaktadır.

2020 En İyi Koltuk Takımları

2020 En İyi Koltuk Takımları

Bu oturma grubunda ise gördüğünüz gibi haki yeşili ve beyazın gri duvar rengi ile harmanlanmış halini görmekteyiz. Unutmayın uyum çok önemli, hem şık ve modern görünüm için hemde vaktinizin neredeyse hepsini geçireceğiz alanlarda görsel durum hayatınızı etkileyecektir. Yazımızın en altında bulunacak olan arşive de göz gezdirmeyi unutmayın. Şimdi biraz küçük yaşam alanları için neler kullanılabilir onlardan bahsedeceğiz;

2020 Köşe Koltuk Modelleri

Özellikle Küçük Yaşam alanlarının vazgeçilmezi köşe koltuk modelleri bu sene’de minimal mobilya modasında oldukça trend durumda.

Görselde gördüğünüz gibi küçük yaşam alanlarında köşe koltuk ve tek koltuk seçimleri evinizi her zaman daha zengin ve daha iyi göstermektedir. Kullanışlı yapısı ile Köşe koltuklarda renk seçimini çok iyi yapmalısınız görselde gördüğünüz gibi açık renk seçmeniz durumunda kumaşın kir tutmamasına da önem göstermeniz de fayda var zira açık renkler bildiğimiz gibi kiri hemen gösterebilmektedir. 2020 Trend Koltuk Takımları arasında yer alan diğer köşe takımlarını da albümden inceleyebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.