Moda Model

20 Yazlık Elbise Modeli

10.04.2019
660
20 Yazlık Elbise Modeli

Yazlık Elbise modelleri yaz aylarının yaklaştığı şu dönemde en çok rastlanan giyim ürünleri arasında oluyor. Mağaza vitrinlerinde ve yazlık sezona uygun modeller mağazalarda yerini aldığı zaman herkesin ilgisini çekmeye başlar yazlık elbiselerde farklı olarak 20 adet elbiseyi ele alabiliriz. Bu modelleri modeline rengine etek türüne göre sınıflandırabiliriz. Beyaz elbiseler, kloş etekler, askılı modeller, tek omuzlar, keten elbiseler ve daha neler neler… Farklı modellerin yer aldığı değişik desenlere sahip elbiseler hanımları mağaza vitrinlerinde bekliyor.

20 Yazlık Elbise modelinde en sevilenler yer alıyor. Her zaman kullanılan ve sıklıkla kullanılacak olanlar yer aldığı için birçok model bu anlamda hanımların ilgisini çekerek farklı alanlarda kullanılıyor. Hanımların dikkatini çeken elbiseler arasında ilk sırada bu sezonun hitleri arasında yer alan fırfırlı modeller yer alıyor. Bu modeller de birçok yerde farklı farklı bulunabiliyor. Örneğin sadece etek kısmında fırfır bulunan ya da sadece göğüs kısmında veyahut da sadece askılarında, kol kısımlarında bu detaylara erişmek kolay olacaktır.

Elbise Modası 2019 Yaz

Kloş etek modelleri hanımlar arasında oldukça yaygın. Doğal pileli duran bu etek modeli hafif kilolu ve zayıf hanımlarda tercih ediliyor. Kloş elbiseler vücut türüne uygun tercih edilmediğinde çok absürt görüntüler ortaya çıkabiliyor. Kilolu hanımlara bu elbise modelleri çok yakışıyor. Özellikle kalça bölgesi geniş olan hanımlar için kapatıcı özelliğe sahip diyebilirim. Kilolu hanımlar kloş elbise olarak siyah modelleri tercih edebilirsiniz. Siyah sizi bir beden daha ince gösterecektir. Yaz aylarında bu elbiseler çok fazla kullanılır.

Kumaş tiplerine bakıldığında da keten modeller yaz aylarında çok sık kullanılan çeşitler arasındadır. Bu modelleri kullanmak sıcak hava koşullarında en rahat edilebilecek tipteki giyim ürünleridir.

Kısa elbiseler yaz aylarında sıcak zamanlarda bu modeller çok sık kullanılır. Bu nedenle kloş etekler kısa elbiselerde rastlanır. İnce penye tarzı kumaşlarla da uzun elbise ya da uzun etek modellerini görmeniz olasıdır. Bu tarz elbiseleri yaz aylarında severek, kolaylıkla ve de rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.