Moda Model

15 Balık Etek Kombini

15.04.2019
1.280
15 Balık Etek Kombini

Balık Etek ler hanımlar tarafından sıklıkla kullanılan parçalar arasında yer alıyor. Bu modeller arasında iş kombinleri için kullanılanlar çok fazla. Farklı modelleri denemek isteyen hanımlar için ise seçenekler oldukça fazla. Aslında balık etekleri kalem etek olarak da nitelendirebiliriz. Bu nedenle de farklı boylarda birçok modelle karşımıza geliyor. Kombinlerken de farklı bluzlar ve aslında kimi zamanlarda sporluk da katabilecek modellerle kombinler yapabiliriz. Hanımların kendi zevklerini nasıl kombinleyecekleri tamamen kendi tercihleri ile alakalı bir durum. Bu nedenle de kişinin zevki büyük ölçüde her şeyi planlayan etken.

Balık Etek modelleri uzun ya da midi boy olarak çok fazla kullanılıyor. Uzun modelleri tesettürlü hanımlar tarafından da tercih edilebiliyor. Bu nedenle her zaman için uygun bir model bulmak mümkün hale gelebiliyor. Hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanılan modeller olan balık etekler renk seçeneği açısından oldukça fazla seçeneğe sahip. Aklınıza gelebilecek her renkte etek modeli var. Modeli fark etmeksizin her rengini bulmak mümkün. Son dönemde midi boy olup uç kısmında fırfır detayları bulunan etekler çok fazla sayıda diyebiliriz.

Balık Etekleri Kombinlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Balık etek kombinleri genellikle biraz klasik modellere kaçıyor diyebiliriz. Daha çok ofis şıklığında ya da bir meetingde giyilebilecek türden kombinler yapılıyor. Altına stiletto üzerine ise daha çok gömlek tarzı bluz modelleri tercih ediliyor. Bu şekilde çok şık görüntüler yakalayacağınızı bilmenizde de fayda var. Aynı zamanda buz mavisi rengi bu sezon balık eteklerde çok sık rastlayacağımız ikinci renk ise kırmızı oluyor. Bu ikisi her zaman için en şık kombinlerde kullanılıyor.

Düz renk dışında oluşturulan modelleri ise desenli bazı farklı modellere yer veriyor bünyesinde. Desenli modellerde ise genellikle çiçek detayları söz konusu bu nedenle çiçek modelleri her zaman olduğu gibi yine ön planda yer alıyor. Desenli modeller tabi desene göre fark etse de spor kombinler için daha fazla kullanılıyor. Bu tarz modelleri sor ayakkabılarla dahi kombinlemek mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.