Moda Model

Bebek Yelek Modelleri 2019

05.11.2018
536
Bebek Yelek Modelleri 2019

Sıcak havaların zamanla geride kalması ve kış aylarının yaklaşması ile beraber kışlık giyime yönelim başladı. Özellikle bu soğuklardan en çok korunması ve dikkat edilmesi gereken bebekler için ebeveynler gereken tüm önlemleri alırken ne giyilmesi gerektiğine, Bebek Yelek leri gibi modellere oldukça dikkat ediyorlar. Ayrıca bu kalın kışlık giyimleri giyinip ısınmanın yanı sıra güzel, şık ve modaya uygun giyinmekte herkes için önem verilen bir konudur.

Bebekleri giydirmek için pek çok çeşit ve model mümkündür ve kışın giyinmeleri için seçilen tercihlerden biriside yeleklerdir. Bebek Yelek leri kolayca giyimi ve rahatlığı ile bebekleri kışın sıcak tutmakta çok iyi bir seçenektir. Bebeğinizi kat kat giydirmek yerine yelekler ile soğuktan ve hastalıklardan koruyabilirsiniz.

Modası hiç geçmeyen ve pek çok modeli bulunan yeleklerde bol bir seçim şansı vardır. Yelekler kız çocuklarına giydirilse de genellikle erkeklerde tercih edilir ve diğer giysi tercihleri ile beraber çok yakışarak güzel bir uyum sağlanmış olur. Yeleklerde el işi örgü ile istediğiniz modeli istediğiniz şekilde yapabilir ve bebeğinize giydirebilirsiniz.

Bebek Yelekleri Örgü

Kolay Örgü Bebek Yeleği Modeli; Biraz ince olan bu model oldukça rahat ve hızlı yapılır. Genellikle ılık havalarda bebeklerin giymesi için örülen güzel bir modeldir ve ön tarafı düğmesiz, açık olur. Ayrıca diğer bir adı yazlık örgü bebek yeleği olarak söylenebilir.

Yandan Düğmeli Yelek Modeli; Bilindiği gibi yelekler genelde önden düğmeli veya düğmesizdir fakat bu modelde yeleğimiz yandan düğmelidir. Ön kısmı düz bir şekilde duran bu yelek modelinde yanda duran düğmeler farklı ama güzel bir hava katmaktadır ve bu model biraz kalın olduğu için kış için gayet uygundur.

Tek Düğmeli Yelek Modeli; Boğazdan tek bir düğmesi olan bu model kolay bebek yelekleri arasındadır ve hem kız hem erkek bebekler için rahatlıkla yapılabilir.

Ata Yelek Modeli; Erkek bebekler için olan bu şık yelek selanik örgü tekniği ile birlikte yapılmaktadır. Eskilerden olan güzel görünümü ile bebeğinize çok yakışacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.