Moda Model

2019 Tunik Modelleri

16.08.2018
468
2019 Tunik Modelleri

Tunik modelleri hanımların severek kullandıkları parçalar arasında yer alır. Rahat modeller oldukları için hem kombinlenmesi kolay hem de rahat modellerden olan tuniklerin 2019 Tunik Modelleri nde daha farklı formlarla karşımızda olması bekleniyor. Bu modeller arasında beğenilen modeller de yer alıyor. Asimetrik kesimler, farklı formlar ve canlı renkler 2019 yaz döneminde de tercih edilmeye devam edecek. Yaratıcı ve farklı desenlerle hanımların dikkatini çekmeyi başaran modeller 2019’da bizlerle olacak.

Tunikler her mevsimde ve her sezonda kullanılan ve aynı zamanda kurtarıcı bir giysidir. Bu nedenle çok tercih edilir. Aynı zamanda hem kapalı bayanların hem de kapalı olmayan bayanların kullandığı bir giysidir. Eşarplarla çok rahat bir şekilde tamamlanıyor olması hanımlar için büyük bir seçim nedeni oluyor. Bu seneki modellerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de tuniklerin bedene göre biraz daha bol tasarlanmış olmasıdır. Bu kesim şekli tesettürlü bayanların en önemli tercihlerindendir.

Son yıllarda çok fazla çeşitlilik kazanan ve hala devam eden 2019 Tunik Modası nda da farklı tasarımlara yer vermeye devam edecek. Her mevsim koşuluna göre tasarlanan ve buna güpür, dantel ya da deri detayları eklenerek devam eden modeller her zamanki gibi göz doldurmaya devam edecek. Asimetrik modeller yine 2019 yılında da tuniklerin sevilen modelleri arasında olmaya devam edecek.

Asimetrik modeller yine 2019 yılında da tuniklerin sevilen modelleri arasında olmaya devam edecek. Bu nedenle de dolaplarınızda bulunan asimetrik tunikleri saklamaya devam edin. Tunik seçiminde mevsimlere dikkat edilmesi gereklidir. Her mevsime uygun farklı tunik modelleri bulunmaktadır. Yazın ince, kışın ise kalın kumaşlardan üretilen modeller tercih edilmelidir. En beğenilen ve tercih edilen modeller arasında ise hakim yaka modeller var. Bisiklet yaka modeller ise hakim yaka olmasa kadar oldukça tercih edilen bir model.

Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür tunikler her zaman için kot pantolon, kanvas veya kumaş pantolonlarla kolaylıkla kombinlenebilir. Tunik modelleri fırfır detayları ile bu sene hanımların dikkatini çekecek. 2018 tesettür tunik modelleri oldukça renkli ve hareketli modelleri içinde barındırıyor. Yaka, bilek ya da etek ucu gibi farklı noktalarda kullanılan fırfırlar oldukça eğlenceli ve şık bir görüntü sağlar.

Kombinlenmesinin kolay olması nedeniyle de birçok bayan tarafndan tercih edilmektedir. 2019 sezonu tesettür tunik modelleri hem yaz hem de kış mevsimi için birbirinden güzel ve farklı modelleri içinde barındırıyor.

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı modeller arasında tunikler vardır. Tuniklerin giyim ve kullanım rahatlığı nedeni ile alıcısı çok fazladır. Aslında kapalı olmayan hanımlar da tesettür model tuniklerden tercih edebilirler. Özellikle bu şekilde salaş giyimi seven hanımların tercih ettiği modeller sıklıkla tesettür giyim tuniklerine benzemektedir.

Renkli Tunik Modelleri

Hemen hemen her kıyafetle kombin etmenin mümkün olduğu tunikler hem giyim modasında yerini korumakta hem de tüm zamanlara uyum sağlamaktadır. Renkli modellerin de yer verildiği tunik modası her zaman için kadınların kurtarıcısı olarak görülmektedir.

2019’da renkli tuniklerde en çok fermuar detayları, cep detayları, yaka detayları, farklı renk ve desenler, çizgili ve çiçekli modeller, resimli modeller, baskılar, işleme ve güpür detayları yer alacak, şıklık yarışı 2019 sezonunda devam edecek.

Farklı Çiçekli Tunik Modelleri

Asimetrik kesimlerle ve asimetrik detaylarla farklı bir hava ve görüntü elde edilen tunikler şimdilerde epey moda oldu. Bu modeller birçok kadın tarafından da sıklıkla tercih edilip çok fazla beğeniliyor. Kapalı hanımlar genellikle tuniklerle çok rahat ettikleri için bu modelleri de sıklıkla kullanırlar. Asimetrik tunikleri kombinlemek tesettürlü hanımlar için de çok kolaydır.

Çiçekli tunikler daha çok salaş modelleri içinde barındırıyor. Artık hemen her mağazada veya alışveriş merkezlerinde çok fazla görebileceğimiz tesettür giyim mağazaları sayesinde istediğimiz model ve fiyat aralığına ulaşmak çok kolay oldu.

Kendisi asimetrik ve hareketli bir görüntüye sahip olduğu için daha sade modellerle düz renk ve düz pantolon ya da eteklere tamamlandığı sürece modern bir görüntü elde etmek kolay olur ayrıca zarif babetlerle ya da stilettolar ile kombinlemek mümkündür. Aynı zamanda asimetrik ve çiçekli modeller de son zamanların sıklıkla kullanılan modelleri arasında olup hanımların dikkatini çekiyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.