Moda Model

2019 Triko Kazak Modelleri

06.12.2018
287
2019 Triko Kazak Modelleri

Bu yıl gelen soğuk kış aylarında bizleri sıcak tutan en iyi tercihlerden biridir Triko Kazak lar. Sıcak tutmasının yanında şık ve rahat bir kazağa sahip olmak ve bu kışın modasına uygun giyinmeyi kim istemez ki. Her yıl gibi bu yılda birbirinden güzel ve şık kazakların olduğu, zevklerinize hitap eden kazak modellerini beğenilerinize sunuyoruz.

Geniş kollu Triko Kazak modelleri kendisi bol olan kazakların yanı sıra kolları bol olan kazaklar ilgi görmeye başladılar. Şık ve zarif duruşları ile bol ama sıcak tutan, bu şekilde sizleri sıkmayan ve rahat ettiğiniz bu modelleri çok sevebilirsiniz. Bol kazakların rahat olduğunu biliyoruz ve aynı zamanda yünlü olan bu kazakların hacimli ya da büyük olduklarını da biliyoruz. Farklı desenleri, tarzlarda örülenleri, desenleri ile birçok şekilde örülen ve modeli olan bu kazaklar güzelliğin ve rahatlığın temsilcileridir.

Triko Modası

Kısa ve Uzun Triko Kazak Modelleri; Yapmak istediğiniz kombin ve giyim şeklinize göre seçebileceğiniz bu modellerde kendi tarzınızı kendiniz değişik şekillerde oluşturabilirsiniz. Kısa kazaklarda daha çok yüksek bel pantolon giyerken, uzun kazaklarda ise pantolon giyerek yapacağınız bu kombinler için genellikle uzun kadınların tercihleri uzun veya kısa olabilirken kısa kadınlar kısa kazaklar ile kombinlerini oluşturmaktadırlar.

Akromatik Tarzı Triko Kazak Modelleri; Renklerde siyah ve beyazdan olan ve hafif parlak tarzdaki kazaklardır. Vücuda iyi oturması ve modern stilleri bu modeli çok avantajlı ve güzel yapmaktadır. Siyah ve beyaz renklerin birlikte kullanımı hala ve büyük ihtimal hep çok moda olarak olacak.

Balıkçı Yaka Triko Kazak Modelleri; Soğuk kış günlerinin en ideal seçimlerinden olmalarını sağlayan yüksek yakaları bu modelin en gözde özelliği olabilir. Renk seçimlerinde siyah, gri ve kırmızı tonları moda olmakla beraber kombin yapılırken etekle olan uyumları göze çarpmaktadır. Hoş ve şık bir görünüm için bu model kazaklar çok iyi bir seçenek olabilir.

Figürlü Triko Kazak Modelleri; Üzerlerindeki birbirinden farklı desen ve motifler ile sevilen tarzlar için tasarlanan son yılların popüler modellerindendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.