Moda Model

2019 Tesettür Elbise Modelleri

12.08.2018
431
2019 Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür elbise modelleri son zamanlarda birbirinden şık modellerle karşımıza gelmeye başladı. Bu kadar fazla model ve tasarımı içinde barındırırken kapalı hanımlar da bu anlamda seçim yapmakta zorluk yaşıyor. Ancak 2019 Tesettür Elbise Modelleri nde de farklı tasarımlar ve modeller yer alacak. Bu sezon çizgilerin ön planda olduğu modeller çok sevilecek.

Tesettür giyime dair artan markalar, bununla birlikte farklı model ve tasarımları da beraberinde getirdi. Bu durum doğal olarak kapalı hanımların lehine bir durum oldu. Önceden tesettür giyim için çok fazla model ve giyim seçeneği yok iken şu anda birbirinden şık ve modern giyim seçenekleri ile tesettür giyim göz kamaştırıyor. 2019 Tesettür Elbise Modelleri nde abiye giyim de dikkat çeken grup arasında yer alıyor.

Tesettür giyimde de dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunur. Örneğin fazla kilosu olan kadınların kamufle edecek bölgeleri varsa ona göre seçim elbise ya da abiye seçimi yapılmalıdır. Sonra ise renk tercihi önemli sıradadır. Ten rengine ve mevsime uygun renkler kullanılmalıdır. Ayrıca seçilecek ürünün içinde rahat hareket edebilmek de son derece önemlidir. Bunları yapabilmek için ise en başta kadınların kendi vücutlarını tanımaları ve iyi bilmeleri gerekir.

Tesettür elbiseler abiye modelleri de içinde barındırdığı için düğün, nişan gibi herhangi bir özel günde de bu modelleri kullanmak mümkündür. Tesettür abiyeler de farklı tasarımlara artık yer vermeye başladı. Örneğin balık etek modeller tesettür giyimde çok fazla yer verilmeyen modeller arasında yer alırken artık tesettür giyimde de tercih edilmeye başlandı. Kalçanın hemen alt kısmından kabarmaya başlayan etek kısmı ile balık etek elbiseler kapalı hanımların beğenisini topladı.

Tesettür Giyim Abiye Elbiseler 2019

Bulunulan ortamda farklılık yaratmak isteyen hanımların severek tercih edeceği modeller arasında olan tesettür abiyeler birbirinden şık modelleri ile düğünlerde ya da davet edildiğiniz törenlerde çok şık bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Gösteriş ve şaşaayı seven hanımlar için son senelerde beğenilerek tercih edilen aksesuarlardan olan pelerinler hanımlar tarafından çok beğenildi. Pelerin detayı hem abiyeye hareket katıyor hem de şıklığı tamamlamaya yardım ediyor. Böylece daha gösterişli bir hava sergilenmiş oluyor.

Taşlı ve boncuklu modeller her zaman olduğu gibi tesettür abiyelerde yine boy gösterecek olan diğer detaylar arasında yer alıyor. Bu modeller farklı detaylarla kullanıldıklarında da hoş bir görüntü elde etmek kolay oluyor.

Renkli Tesettür Elbise Modelleri

2019 yaz sezonunda ise elbise modelleri renk renk ve desen desen birbirinden canlı modelleri ile hanımların kalbini çalacak. Bu nedenle yaz mevsiminde keten ya da şifon detaylı modeller farklı bir hava katacak. Hanımların ilgisini çeken modeller arasında beyaz elbiseler de olmaya devam edecek.

Renkli modeller yaz mevsiminde günlük kullanım için oldukça uygun olacak. Bu nedenle de farklı bir hava katacak. Düz renk ve daha nude tonlarda eşarplarla kombinlendiğinde şık bir görüntü oluşturmak mümkün olacaktır. Bilek hizasındaki elbiseler 2019 sezonun beğenilen modellerinden olacak. Çiçek desenleri yine her zamanki gibi tüm modelleri süsleyen ortak payda olacak. Bisiklet yaka modeller yine her zamanki varlığını sürdürecek. Aynı zamanda renkli elbiselerde önden düğmeli ve fermuarlı modeller de sıklıkla tercih edilecek.

Uzun Tesettür Elbiseler

Uzun modellerde bazıları topuk kısmına gelirken bazıları bileğin çokaz yukarısında kalabilir. Bu modellerde yaz döneminde özellikle beyaz elbiseler, renkli ve desenli eşarplarla kombinlenerek tercih edilir. Fermuarlı ve düğmeli elbiseler yaka kısmında son bulurken bazı modellerde se elbisenin sonuna kadar ulaşabiliyor. Bu nedenle de farklı görüntüler elde ederek daha spor ve rahat bir kombini yakalamak mümkün hale geliyor.

Uzun elbiseler tek parça halinde görünüme sahipken bazı modellerde ise iki parça gibi duran detaylar da yer alıyor. İki parça olan modeller daha çok abiye elbiselerde tercih edilirken sokak modasına uyan spor modeller de bulunuyor. Uzun elbiselerde yaz için daha çok model var. Ancak birçok elbise aslında her mevsimde kullanılabilecek türden. Özellikle yazlık elbiseler kışa girerken ve sonbahar aylarında da rahatlıkla tercih edilebilir. Keten elbiseler birçok alanda kullanılan modelleri kapsar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.