2019 Gelinlik Modası

Kadınların en büyük hayali ve en güzel, özel günleri olan düğün günü ve bu günün ön önemli parçalarından biri olan gelinliklerdir. Gelinlik arayışı aylar önceden başlar ve pek çok modele bakılır. Bu yılki Gelinlik Modası hayal ve tercihlerinizde farklılık oluşturacak. Fransız güpürlerinin olduğu ve minik çiçek detaylarının yer verildiği modeller farklı motiflerle zenginleştirilerek gelinliklere kimi zaman modern kimi zaman ise vintage bir hava verilmek için kullanılır. Bunların seçimi genellikle düğün yeri ile ilgili olup ve düğünün olacağı mevsime bağlı olarak değişebiliyor.

Gelinlik Modası birbirinden farklı modelleri içinde barındırıp birçok seçeneği hanımlara sunuyor. Bu nedenle de birçok modelde değişik tasarım ve desenler yer alıyor. Renk seçimlerinde de artık çiğ beyaz yerine kırık beyaz ve krem tonlarının olduğu modeller daha çok rağbet görüyor. Gelinlikler kişilerin fiziksel ve bedensel özelliklerine uyacak şekilde seçilmeli ve tercih edilmelidir. Bunu bilen hanımlar da birçok mağaza gezip birçok deneme yapıyor. Güzel modeller karşısında ise kararsız kalıyor. O zaman bu modelleri biraz inceleyelim.

Gelinlik Modelleri 2019

Gelinlik seçiminde biraz daha kumaş türlerine bakılacak olursa ağır olmayan kumaşların ve modellerin seçilmesinde fayda var. Bu nedenle de iyi modeli bulmak kolay olacaktır. Ağır kumaşlardan kaçınmakta fayda vardır. Tüm gece boyunca gelinlik üzerinizde olacağı için taşıma açısından daha kolay olan modelleri tercih etmek doğru olacaktır.

Balık modeller son dönemde farklı desen ve model seçenekleri ile hanımların gözde gelinlik modellerinden biri haline geldi. Bu modeller genellikle uzun boylu ve fiziği düzgün hanımların tercihi olurken artık tesettür gelinlik modasında da yer almaya başladı. Kapalı hanımların da severek tercih etmeye başladığı balık etek modeller çok şık ve zarif bir görüntü sağlıyor. Hanımlar hem şık hem de zarif bir görüntü elde ederek düğünlerinin prensesi olmayı hedefliyor.

Prenses modeller her zaman sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Prenses modellerde tercih edilirken kuyruksuz ya da kuyruklu modeller de bulunur. Gösterişi çok fazla kullanmayı tercih eden hanımlar için uzun kuyruklar çok tercih edilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ