Moda Model

2018 Yılbaşı İçin Saç Modelleri

03.12.2017
503
2018 Yılbaşı İçin Saç Modelleri

2018 Yılbaşı için Saç Modelleri

Yılbaşı gecesinde sevdiği kişi ile özel bir gün geçirmeye hazırlanan bayanlar, nasıl bir saç modeli seçmeleri gerektiği konusunda çoğu zaman kararsızdırlar. Yeni yılın romantik havasında kendilerine en çok yakışacak saç modelini bulmaları konusunda bu yazımız önemli bilgiler sunuyor. Hangi saç modeli ve makyajı ya da kıyafeti seçilirse seçilsin, aşırı gösterişli bir görünümden uzak kalıp, güzelliğinizi en doğal havada yansıtan saç ve makyajı uygulamanız en güzel seçenek olacaktır.

Yılbaşı Gecesine Özel Saç Modelleri

Düşük Topuz Saçlar ile Güzelliğinizi Yansıtın

Yılbaşı için son derece şık bir saç modeli olan düşük topuzlu saçlarda, isteyenler saçlarını yandan perçem bırakarak da kullanabilirler. Taç kullanarak ya da saç bandı yardımı ile farklı düşük tarz saçlar elde edebilirsiniz. Salaş tarz seven bayanların da sıkça kullandığı bu saç modeli sayesinde saçlarınıza fazla zaman harcamadan, en iyi görünümü elde edeceksiniz.

Kurdeleli Yarım Toplanmış Saçlar ile Masumiyeti Yakalayın

Kurdele gibi aksesuarlar son zamanlarda saçlara yeni görünümler kazandırmak için sık sık kullanılmakta. Örgü saçlarla da kullanılabilen bu saç modeli, yarım toplanmış saçlarla da harika durmakta. Yarım toplanmış saçlarınızı kurdele ile sabitleyerek masum bir hava yakalayacaksınız. Bu saç modeli kırmızı rujla tercih edilirse size daha çekici bir hava katacaktır.

Kalpli Saç Örgü Modelleri ile Tanıştınız mı?

2018 saç modasında saçlara birbirinden güzel saç şekilleri vermek için saç örgüleri kullanılmakta. Özellikle kalpli saç örgüler çok tutulan modeller arasında yer alıyor.  Bu kalpli saçlar en çok saçınızın arka kısmında ya da yan taraflarında uygulanıyor. Örgü şeklinde örülen saçların birbirleri ile birleştirilip kalp şeklinde toplanmasıyla yapılmakta. Kalpli saç örgü modelleri, çocuklar için yapılabildiği gibi, Yılbaşı için ya da gelinlik saçı olarak da rahatlıkla tercih edilebilecek, son derece şık ve zarif bir hava katan bir saç modelidir.

Doğal bir Görünüm için Açık Dalgalı Saç Modelleri

Çok kısa sürede, harika bir saç modeline sahip olmak ister misiniz? Kim istemez ki, değil mi? Hem doğal bir güzellik elde etmek hem de fazla emek ve zaman harcamadan buna sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken. Bir maşa yardımı ile saçlarınıza istediğiniz oranda dalgalar oluşturmak. Özellikle beyaz tenli ve kızıl saçlara sahip bayanların mutlaka denemesini tavsiye ediyoruz.

Retro Saç Modeli ile Nostaljiyi Hissedin

1950’li yılların saç modası olan retro saçlar tekrar moda olmaya başladı. Birkaç adımda sizler de harika retro saçlara sahip olabilirsiniz.

Şekillendirici tarakla saçlarınızı tarayın ve saçları ensenizde toplayın. Daha sonra topuz aparatını atkuyruğundan geçirdikten sonra, saçlarınızı uç kısımlarından, yukarı kısımlara doğru kıvırarak toplayın. En son olarak, saç aparatı yardımı ile saçları sabitleyin.

Yukarıda bahsettiğimiz 2018 Yılbaşı için saç modelleri dışında da birçok model mevcut. Fiziğinize, ten renginize, sevgilinizle nerede buluşacağınıza ve üstünüze giyeceğiniz kıyafete göre bu modellerden kendinize yakışanını seçebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.