Moda Model

Uzun Yelek Modelleri 2019

12.10.2018
399
Uzun Yelek Modelleri 2019

Uzun Yelek Modelleri hem bahar aylarında hem de kış aylarında kullanılan modeller arasında yer alıyor. Ceket ve kabanların yanında yelekler de bu dönemin hitleri arasında bulunuyor. Özellikle uzun kumaş yelekler ile ofis şıklığını da sokak şıklığını da yakalamak elbette ki mümkün hale gelebilir. Bu tarz uzun kumaş yelek çeşitlerini İspanyol paça modellerle kombinlemek doğru seçenek olacaktır.

Uzun Yelek Modelleri kısa tunik modelleri ile de şık kombinler meydana getirebilir. Eğer dar paça ile kullanılacaksa uzun yelekler buna uygun kumaşlardan seçilmelidir. Bu şekilde daha doğru bir kombin yapmak mümkündür. Etnik desenlere sahip yelekler de biraz daha farklılık ve hareket kazandırmak amaçlı kombinleri tamamlamaya yönelik adımlardan biri olarak görülebilir.

Beyaz jeanlerle kombinlenen koyu tonlardaki yelekler genellikle çok hoş bir iz bırakır. Püsküllü model uzun yelekleri ise daha çok spor kombinlerde tercih etmekte fayda vardır. Bu anlamda kot pantolonlar ya da mom jeansle kombinlenebilecek yeleklerdir. Hem salaş hem de rahat bir görünüm uygulayan modeller olarak düşünülebilir.

Dar kumaş pantolonlarla kombinlenen yelekleri ayakkabı olarak kısa botlarla ya da Oxford tipi ayakkabılarla tamamlamak mümkündür. Bunun yanında gömleklerle de kombin yapılarak salaş bir tarz uygulayıp şık bir görüntü yaratmak mümkündür.

Uzun Yelek Kombinleri

Kış aylarının yaklaşması ile ceketlerin, hırkaların ve tabi ki yeleklerin giyilme zamanı yaklaştı. Ancak uzun kıyafetleri giyerek sıkılmak ve birazda hafif gezmek istiyorsanız uzun yelekler tam olarak size göredir. Bol pantolonlar, bol paça jeanler, tişörtler ve daha birçok şey ile kolayca kombinlenen uzun yelekler adeta bir kombin yapıp üzerine iliştirilmek üzere var gibiler.

Grinin Tonu; Eğer kışın rengine uygun olmak istiyorsanız gri yelek ve içimize de beyaz bir gömlek veya yakın tonlarda giyerek ortama uyum sağlayabilirsiniz.

Kahverengi; Toprak tonu denilen bu yeleklerde içinize giyilecek siyah, beyaz, gri renkler gayet güzel olacaktır.

Haki;  Çok sportif ve aynı zamanda ofis havasında bu renk ile çok fazla çaba sarf etmeniz gerekmez bile neredeyse.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.